0

Ja jestem kibicem Barcelony od 2005 i powiem wam że Barcelona z roku na rok gra coraz lepiej bo każdy zawodnik coś wprowadza Ibrahimović też.

Najważniejsze to , że jutro Real straci pkt. i Mistrzowie (FC Barcelona) znowu obejmie fotel lidera na którym zakończy sezon i wszyscy będą happy

0

Ibra nie jest zły a to dopiero jego 1 sezon.

Henry jak przyszedł do Barcy też sie musiał rozegrać.

To co Ibra robi na boisku mało kto widzi ale skoro gra w 1 składzie to nie jest przypadek.

0

Real Madryt nic nie gra tak naprawde tylko zawodników kupuje za pieniądze a Barcelona sobie (prawie) wszystkich szkoli dlatego jest najlepsza FCB!

0

Świetny mecz w wykonaniu Fc barcelony deże posiadania piłki chyba 35-65% dla Barcy szkoda tylko Iniesty oby wracał do zdrowia i szkoda że Messi coś nie strzelił bo walczy o najlepszego strzelca oby jutro Real Madryt przegrał i w derbach Barca wygrała to mamy tytół

0

Leo Messi gra a to wystarczy :D

0

Barcelona królowie

0

szkoda że Ibrahimović na ławce,ale może dobrze wkońu sie zastanowi że nietylko on gra ważne że Leo Messi nasz mistrz zagra wiem że strzeli napewno 2.

Go Barcelona Go

0

Messi jest najlepszy Barcelona jest najlepsza.

0

Leo Messi napewno wygra jest najlepszy i ma 4 mecze do zagrania więcej i lepsza średnia.Barceloina najlepsza .

0

Messi jest najlepszy i zasłużył na to :) ładny gol z wolnego w meczu z Almerią ;p

0

Puyol sie pomylił ale i tak jest dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?