FanOfBarca
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
'prawdą jest, że na Camp Nou przyjechał w najsilniejszym składzie, a Barça była osłabiona' - chyba jedna z nielicznych osób z otoczenia Realu, która potrafi to przyznać, że Barca, mimo iż nie w komplecie potrafiła stawić czoło najlepszej jedenastce Realu, w dodatku remisując. do wygranej zabrakło tylko szczęścia.
0
mając takich ludzi u boku, Puyi szybko powróci na boisko. :)
0
Cesc udowodnił na co go stać w wielkim stylu, Alexis też udowodni. potrzeba mu jeszcze tylko trochę czasu.
0
Alexis sobie poradzi. tak samo Cesc. jak tylko przełamią barierę - zdobycie pierwszego gola, to potem pójdzie już z górki. :)
0
haha. pomysłowe. :)
0
to lubię w kibicach Barcelony - potrafią przyjąć na klatę to, że ich zespół "gorzej" wypada w statystykach (chodzi tu o mecze z Realem), a dalej w niego wierzy. niektórzy kibice Realu mają to do siebie, że nie dopuszczają do głowy myśli, że ich zespół jest w czymś gorszy. wychwytują tylko te informacje korzystne dla ich zespołu.
0
ja uważam, że jeśli sprawdzi się w tym sezonie, to w kolejnym będzie miał duże szanse na miejsce w pierwszym składzie.