0

Brak 'Tarzana' widoczny.

0

Villa ciągle pali.

0

Villa słabo dzisiaj ;/

0

Piękny artykuł. Gratulację dla autora.

0

Niezła bajka! ;d

0

Najlepszego! Oby tak dalej Leo! ;]]

0

Podajcie linka do meczu. Z góry dzięki ;)) Ave Barca, Ave Messi ;))

0

Maxwell 4 jaja sobie robicie? Co najmniej 8 grał dobrze, włączał się do akcji. 4 to za mało!!!

0

Ja bym wolał Toure, ponieważ zna grę Barcy, dobrze sobie radzi. Fabregas jest dobry,ale czy warto ryzykować, nietakim kosztem. Już lepiej zapłacić za Fabregasa te 40 mln euro i mieć go i Toure.

0

Tylko tyle mogę napisać Ave Barca Ave Messi !

0

Ja bym chciał Messiego :D:D:D

0

Messi powinien ją dostać.

0

Barca nie da tyle za Rooneya. Lepiej już kupić Robinho

0

Barca nie da tyle za Rooneya. Lepiej już kupić Robinho

0

Messi Jest Najlepszy Na Świecie I To Widać W Jego Grze. Teraz Tylko Takie Będziemy Widywać Wyniki Dzięki Duetowi Messi&Ibra

0

Messi Jest Najlepszy Na Świecie I To Widać W Jego Grze. Teraz Tylko Takie Będziemy Widywać Wyniki Dzięki Duetowi Messi&Ibra

0

Zal mi tej gazety. Przecież my kupiliśmy już Chygrynskigo i po za tym mamy świetnych obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?