Tu się zgodzę, czasem Barcie brakuje zaangażowanie, ale to może być jeszcze efekt pracy Ryjka i nadmiernej wolności piłkarzyków. Ciężko się odzwyczaić od tego do czego przyzwyczaiło się w trakcie 2 sezonów.
A Deco naprawdę lepiej grał w FC.Porto od samego początku jak zjawił się w Barcie.
Murinho jakoś nie ma narazie szokujących wyników prowadząc Internazionale.
a Ronaldinho nie odbuduje się w Milanie, chodź życzę mu żeby lepiej potoczyły się tam jego losy niż Rivaldo i Ronaldo.
I o to chodziło :) 6 do 2 Chylę czoła przed naszymi zawodnikami :) Ale znając Madryt to i tak będą się usprawiedliwiać ;p Ba że wygrać mogli nawet :D Visca El Barca!
Komentarze
0
co to za sedziowanie jest zal
0
... Brakuje nam pomysłu na grę i to jest fakt ;/
0
No to mają pograne z mistrzem Kaką i Baptistą ;]
0
I bardzo dobrze.. Obecnie Celtic to slaby poziom tak jak cała liga szkocka.. Ok, w nije brylują Rangersi teraz, któzy i tka dostali baty w LM ;]
0
I co teraz pajace?? Ibra strzelił wam na przekore!
0
Weźcie ludzie.. To gracz dobry do drużyny takiej jak Racing Santander no max Real Majorka.. Niezła beka swoją drogą ;D
0
@ misk00
Tu się zgodzę, czasem Barcie brakuje zaangażowanie, ale to może być jeszcze efekt pracy Ryjka i nadmiernej wolności piłkarzyków. Ciężko się odzwyczaić od tego do czego przyzwyczaiło się w trakcie 2 sezonów.
A Deco naprawdę lepiej grał w FC.Porto od samego początku jak zjawił się w Barcie.
Murinho jakoś nie ma narazie szokujących wyników prowadząc Internazionale.
a Ronaldinho nie odbuduje się w Milanie, chodź życzę mu żeby lepiej potoczyły się tam jego losy niż Rivaldo i Ronaldo.
0
I o to chodziło :) 6 do 2 Chylę czoła przed naszymi zawodnikami :) Ale znając Madryt to i tak będą się usprawiedliwiać ;p Ba że wygrać mogli nawet :D Visca El Barca!
0
... Brakuje nam pomysłu na grę i to jest fakt ;/
0
Ludzie przestańcie się żalić i narzekać. To nic nie pomorze. Jak to mówią filozofowie: "Nie czcij przeszłości i nie bój się przyszłości".