O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 0

Komentarze

0

co to za sedziowanie jest zal

0

... Brakuje nam pomysłu na grę i to jest fakt ;/

0

No to mają pograne z mistrzem Kaką i Baptistą ;]

0

I bardzo dobrze.. Obecnie Celtic to slaby poziom tak jak cała liga szkocka.. Ok, w nije brylują Rangersi teraz, któzy i tka dostali baty w LM ;]

0

I co teraz pajace?? Ibra strzelił wam na przekore!

Zobacz wszystkie

0

Weźcie ludzie.. To gracz dobry do drużyny takiej jak Racing Santander no max Real Majorka.. Niezła beka swoją drogą ;D

0

@ misk00

Tu się zgodzę, czasem Barcie brakuje zaangażowanie, ale to może być jeszcze efekt pracy Ryjka i nadmiernej wolności piłkarzyków. Ciężko się odzwyczaić od tego do czego przyzwyczaiło się w trakcie 2 sezonów.

A Deco naprawdę lepiej grał w FC.Porto od samego początku jak zjawił się w Barcie.

Murinho jakoś nie ma narazie szokujących wyników prowadząc Internazionale.

a Ronaldinho nie odbuduje się w Milanie, chodź życzę mu żeby lepiej potoczyły się tam jego losy niż Rivaldo i Ronaldo.

0

I o to chodziło :) 6 do 2 Chylę czoła przed naszymi zawodnikami :) Ale znając Madryt to i tak będą się usprawiedliwiać ;p Ba że wygrać mogli nawet :D Visca El Barca!

0

... Brakuje nam pomysłu na grę i to jest fakt ;/

0

Ludzie przestańcie się żalić i narzekać. To nic nie pomorze. Jak to mówią filozofowie: "Nie czcij przeszłości i nie bój się przyszłości".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?