Fake69
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czerwonej nie dostał w GD jak grał na stoperze? Nawet chyba na Ronaldo.
0
Myślę, że Vidal zagra na obronie, a Roberto w pomocy.
2
To potrzebują prawego obrońcy? Niech płacą z 5 mln, oni jakoś taniej nam Andre nie sprzedali. Barca niech zmieni fc na karitas... Bardziej pasować będzie.
0
Pewnie nie, ale zazwyczaj tak bywa, że obecny zarząd coś tuszuje, przychodzi ktoś nowy i wcale tak kolorowo nie było jak mówili.
0
Dzwoniłem pani mi odpowiedziala, że jak lot jest w sobotę, to na pewno dziś wyślą.
0
Pytanie do latających na wycieczki. Ile dni przed wycieczka dostaj się pełne informacje, bilety na samolot itp. Lecę w sob, mialo być dwa dni przed, a ja dalej nic nie wiem :p
2
Przyjdzie nowy zarząd, się okaże, że dług nie zmalał a wzrósł, a Ney kosztował ponad 100mln.
1
W Betisie grał dużo. Tyle, że na lewej obronie. Spokojnie można by było za niego 5 mln szarpać.
0
Też tak myślę. Do tego miał oferowane kolano.
2
Że co? Arda, Iniesta, Rafinha, Denis. Munir na skrzydle gra slabo.
0
W finale euro też nie pograł za dużo, a mu się wlicza. W ogóle napisałem, to w formie ironii :)
0
Już zapomnieli ;) Messi wcale nie musi być fałszywą 9. Moim zdaniem im bliżej pola karnego Messi, tym większe prawdopodobieństwo, że padnie gol ;)
0
Wciągać wciąga. Drugi sezon jeszcze ciekawszy. :)
0
Po porażce, Real ma mniejsze szanse na wygranie pierwszego trofeum w tym sezonie. Przecież to się wlicza do złotej piłki.
0
Taki zawód. Zarabia krocie, jest osoba medialna. Przynajmniej mógł go nie odpychać i iść dalej.
0
Sezon temu, to z tego hd to tylko napis był. Chodziło płynnie, zero scinek.
0
Ja dwa sezony i zabieram się powoli za 3. Jeśli podobały Ci się losty, to i to Ci się spodoba. Ogólnie ciekawy serial.
0
Jakby Messi nie mógł tam zagrać, albo Ney, a na boki ktoś za nich.
9
Z Brazylijczyka wyplewić imprezę jest ciężko, przecież oni to wysysają z mlekiem matki. ;p
9
To takie trochę chwalenie się. Napisał do 5 tys. Więc mogłeś sobie darować.
0
Wie to tylko on i jego bliskie otoczenie. Messi ma się odwołać.
1
To już na stronach takich jak Gold.tv itp. Ja założyłem sobie cyfrowy Polsat i dokupiłam eleven, żeby w końcu jak człowiek oglądać mecze Barcy. Pakiet podstawowy 20 zł i na 6 miesięcy w promocji. Za eleven tu czy tu trzeba płacic, ale na playerze jest chyba grosza jakosc( przynajmniej tak mi się wydaje)
0
To niech idzie do Chin :)
6
Za zasługi odejdzie za darmo pewnie.
0
W dzisiejszym przeglądzie prasy było. Pisała jakiś madrycki szmatlawiec.
0
Najlepszym rozwiązaniem, dla Munira będzie wypożyczenie. Jak chce grać więcej. Z obecną kadra, ciężko będzie go upchnąć na ławkę, a co dopiero jak przyjdzie nowy napastnik.
0
Tyle co u nas Masip trenujacy zgarnia za sezon... Przepaść.
0
Wiadomo kiedy będzie rozegrany?
0
Dlaczego nie grają ze sobą dziś dwa Menchestery? Ma ktoś rozpiskę tego turnieju. Kto kiedy z kim?
5
Z tego co się orientuje, to wyblagali go i został.