0

Czerwonej nie dostał w GD jak grał na stoperze? Nawet chyba na Ronaldo.

0

Myślę, że Vidal zagra na obronie, a Roberto w pomocy.

2

To potrzebują prawego obrońcy? Niech płacą z 5 mln, oni jakoś taniej nam Andre nie sprzedali. Barca niech zmieni fc na karitas... Bardziej pasować będzie.

0

Pewnie nie, ale zazwyczaj tak bywa, że obecny zarząd coś tuszuje, przychodzi ktoś nowy i wcale tak kolorowo nie było jak mówili.

0

Dzwoniłem pani mi odpowiedziala, że jak lot jest w sobotę, to na pewno dziś wyślą.

0

Pytanie do latających na wycieczki. Ile dni przed wycieczka dostaj się pełne informacje, bilety na samolot itp. Lecę w sob, mialo być dwa dni przed, a ja dalej nic nie wiem :p

2

Przyjdzie nowy zarząd, się okaże, że dług nie zmalał a wzrósł, a Ney kosztował ponad 100mln.

1

W Betisie grał dużo. Tyle, że na lewej obronie. Spokojnie można by było za niego 5 mln szarpać.

0

Też tak myślę. Do tego miał oferowane kolano.

2

Że co? Arda, Iniesta, Rafinha, Denis. Munir na skrzydle gra slabo.

0

W finale euro też nie pograł za dużo, a mu się wlicza. W ogóle napisałem, to w formie ironii :)

0

Już zapomnieli ;) Messi wcale nie musi być fałszywą 9. Moim zdaniem im bliżej pola karnego Messi, tym większe prawdopodobieństwo, że padnie gol ;)

0

Wciągać wciąga. Drugi sezon jeszcze ciekawszy. :)

0

Po porażce, Real ma mniejsze szanse na wygranie pierwszego trofeum w tym sezonie. Przecież to się wlicza do złotej piłki.

0

Taki zawód. Zarabia krocie, jest osoba medialna. Przynajmniej mógł go nie odpychać i iść dalej.

0

Sezon temu, to z tego hd to tylko napis był. Chodziło płynnie, zero scinek.

0

Ja dwa sezony i zabieram się powoli za 3. Jeśli podobały Ci się losty, to i to Ci się spodoba. Ogólnie ciekawy serial.

0

Jakby Messi nie mógł tam zagrać, albo Ney, a na boki ktoś za nich.

9

Z Brazylijczyka wyplewić imprezę jest ciężko, przecież oni to wysysają z mlekiem matki. ;p

9

To takie trochę chwalenie się. Napisał do 5 tys. Więc mogłeś sobie darować.

0

Wie to tylko on i jego bliskie otoczenie. Messi ma się odwołać.

1

To już na stronach takich jak Gold.tv itp. Ja założyłem sobie cyfrowy Polsat i dokupiłam eleven, żeby w końcu jak człowiek oglądać mecze Barcy. Pakiet podstawowy 20 zł i na 6 miesięcy w promocji. Za eleven tu czy tu trzeba płacic, ale na playerze jest chyba grosza jakosc( przynajmniej tak mi się wydaje)

0

To niech idzie do Chin :)

6

Za zasługi odejdzie za darmo pewnie.

0

W dzisiejszym przeglądzie prasy było. Pisała jakiś madrycki szmatlawiec.

0

Najlepszym rozwiązaniem, dla Munira będzie wypożyczenie. Jak chce grać więcej. Z obecną kadra, ciężko będzie go upchnąć na ławkę, a co dopiero jak przyjdzie nowy napastnik.

0

Tyle co u nas Masip trenujacy zgarnia za sezon... Przepaść.

0

Wiadomo kiedy będzie rozegrany?

0

Dlaczego nie grają ze sobą dziś dwa Menchestery? Ma ktoś rozpiskę tego turnieju. Kto kiedy z kim?

5

Z tego co się orientuje, to wyblagali go i został.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?