O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, IT
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 1960
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 218

Komentarze

5

5

Chciałbym zobaczyć 4-2-3-1, kosztem Pjanicia Kessie, kosztem Alby Balde:

Ter Stegen
Araujo - Christensen - Garcia - Balde
De Jong - Kessie
Raphinha - Pedri - Dembele
Lewandowski

0

7

Idealny scenariusz - Balde zalicza świetny mecz, rezygnujemy z Alonso i młody Hiszpan ma miejsce w kadrze. Wypuściliśmy już Grimaldo i Cucurellę (Gómez to trochę inna sytuacja, bo on dopiero został przerobiony na LB), więc nie wypuśćmy Alexa po jakimś niemądrym dealu z Villarealem. Balde ma potencjał, a do tego w presezonie prezentował się całkiem solidnie, więc imo nie ma potrzeby łatania dziury w kadrze 31-latkiem, a Alba z młodym zmiennikiem to lepsze wyjście.

0

Już odkładając na bok, że temat został poruszony po niewygranym meczu (jeśli byłoby zwycięstwo to pewnie byłby pominięty), to takie rozwiązanie byłoby na pewno ciekawe, ale czy dobre? Na pewno drużyny ze stylem gry bardziej defensywnym miałyby ciężej, bo bez time wastingu gra będzie się im dłużyć w nieskończoność (i to mimo 60 minut gry). Ciekaw jestem jakby wyglądały np. akcje, w których jest kilka stałych fragmentów z rzędu (chociażby rożnych), gdzie minie kilka dobrych realnych minut, a na zegarze jedynie kilkanaście sekund - to sprawia, że przy korzystnym wyniku byłoby bardzo premiowane utrzymywanie piłki. Zdecydowanie trzeba poradzić sobie z udawanymi urazami, w tym przypadku zawodnik powinien być od razu znoszony za linię a gra kontynuowana bez niego. Sam koncept efektywnego czasu gry miałby ogromny wpływ na taktykę w całym świecie piłki, więc jeśli zostanie to kiedyś wprowadzone - czeka nas taktyczna rewolucja.

Zobacz wszystkie

60

58

6 po Denisie!

38

Football Manager tworzy alternatywną rzeczywistość...
https://i.imgur.com/OvaEhMX.jpg

21

A może zmiana formacji? Przy sprowadzeniu Kessiego mówiło się, że może być ustawiany obok Frenkiego i odwalać "brudną robotę", żeby uwolnić Holendra, który w końcu mógłby pokazać swój cały potencjał - a ostatnio Frenkie gra naprawdę dobrze, więc czemu nie spróbować ustawić pomoc pod niego? Ustawienie 4-2-3-1, z Kessiem i De Jongiem na środku, a Pedrim przed nimi byłoby na pewno ciekawym wyborem.

14

Pamiętacie ich? :D
https://m.imgur.com/TXyeiPD?r

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?