0

Barca bierze się do roboty, w końcu coś się zaczyna dziać.

0

Im więcej kontuzji w zespole tym Barca coraz słabiej gra, oby to był tylko chwilowy kryzys formy.

0

Jak się nie obudzą to będzie bardzo źle :/

0

Ajajajajaj, co się dzieje......

0

Tak grającej Barcy dawno nie widziałem, coś się nie dobrego z chłopakami dzieje, albo to po prostu Betis postawił tak wysoko poprzeczkę.

0

Oby Pep zdziałał coś w szatni, bo druga połowa nie może tak wyglądać, jak ta pierwsza.

0

Oj chyba w tym meczu trzeba przejść na grę 4 obrońcami, bo ta gra 3 chyba się nie sprawdza tak jak Pep zamierzał.

0

Heh, dobrze, że sobie Alexis przy tym kiksie nic nie zrobił :D

0

Coś Cuenca nie widoczny jak na razie. Chyba nie mają jeszcze do niego wystarczającego zaufania.

0

Ale Leo poszedł ;D

0

Aj, Iniesta przekombinował trochę, szkoda.

0

Alexis dziś dobrze zaczął mecz, oby tak dalej grał ;)

0

Mesi GOOOOL!!

0

Xavi!!!!

GOOOL!!!!

0

Brawo Valdes!!

0

Piękny gest Barcy w stronę Fontasa, to jest gest, który pozuje jak się wspierają piłkarze Barcy.

0

Ah.. te kontuzje, teraz trzeba mieć nadzieję, że nasza wspaniała młodzież się spisze.

0

Jest się z czego cieszyć, gra ofensywna zespołu nie opiera się wyłącznie na jednym, dwóch, zawodnikach, oby tak dalej :)

0

Heh, przypadek... Nie potrafią zrozumieć, że są słabsi od Barcy i gadają potem takie bzdury. Ciekawe ile jeszcze spotkać minie zanim to zrozumieją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?