Fabre4
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca bierze się do roboty, w końcu coś się zaczyna dziać.
0
Im więcej kontuzji w zespole tym Barca coraz słabiej gra, oby to był tylko chwilowy kryzys formy.
0
Jak się nie obudzą to będzie bardzo źle :/
0
Ajajajajaj, co się dzieje......
0
Tak grającej Barcy dawno nie widziałem, coś się nie dobrego z chłopakami dzieje, albo to po prostu Betis postawił tak wysoko poprzeczkę.
0
Oby Pep zdziałał coś w szatni, bo druga połowa nie może tak wyglądać, jak ta pierwsza.
0
Oj chyba w tym meczu trzeba przejść na grę 4 obrońcami, bo ta gra 3 chyba się nie sprawdza tak jak Pep zamierzał.
0
Heh, dobrze, że sobie Alexis przy tym kiksie nic nie zrobił :D
0
Coś Cuenca nie widoczny jak na razie. Chyba nie mają jeszcze do niego wystarczającego zaufania.
0
Ale Leo poszedł ;D
0
Aj, Iniesta przekombinował trochę, szkoda.
0
Alexis dziś dobrze zaczął mecz, oby tak dalej grał ;)
0
Mesi GOOOOL!!
0
Xavi!!!!
GOOOL!!!!
0
Brawo Valdes!!
0
Piękny gest Barcy w stronę Fontasa, to jest gest, który pozuje jak się wspierają piłkarze Barcy.
0
Ah.. te kontuzje, teraz trzeba mieć nadzieję, że nasza wspaniała młodzież się spisze.
0
Jest się z czego cieszyć, gra ofensywna zespołu nie opiera się wyłącznie na jednym, dwóch, zawodnikach, oby tak dalej :)
0
Heh, przypadek... Nie potrafią zrozumieć, że są słabsi od Barcy i gadają potem takie bzdury. Ciekawe ile jeszcze spotkać minie zanim to zrozumieją.