0

A jednak jesteś upośledzony :D Bez urazy.

0

Boże.. Bartra - obrońca; Sergi - pomocnik..

0

Bo są młodzi? :D Bez przesady.

0

Też właśnie tego poszukuję.. Także jak znajdziesz to wyślij mi link w wiadomości.

0

Nie mam pojęcia. Ale szkoda..

0

Nie żeby coś, ale ja mam jakieś świetne przeczucie co do tego sezonu.. :)

0

Kochani, mógłby mi ktoś napisać kto bramy strzelał? Widziałam ostatnią Pedro, bo dopiero włączyłam transmisję..

0

Przede wszystkim uważam że dla Thiaiti należy się ogromny szacunek mimo takiego wyniku pokazali coś ,serce do walki próbowali robili miejscami ciekawe akcje , ale niestety bez bramki.

0

Uwielbiam patrzeć na radość piłkarzy Thaiti, mimo wszystko. Mimo wysokiej przegranej, i tak cieszą się z gry! :)

0

Dobra, prawda jest taka.. Trzeba szczerze pogratulować PSG, Maladze i Juventusie. W końcu dotrzeć do ćwierćfinału LM nie jest łatwo.

0

PSG - Paris Say Goodbye :D

0

Nie oddamy Alexisa! :)

0

Kochani, nie wchodzę na nikogo. Po prostu kłóćcie się gdzie indziej, okej? :)

0

nurson,
Teraz to właśnie Ty okazujesz swoją inteligencję :)

0

Jakie to kochane, że głosujemy na Abidala. :)

0

Szaleją chłopaczki, szaleją. Fábregas/Alexis? Jakiś nowy duet? Mi tam się podoba. :D

0

Pablo86,
po co założyłeś tu konto? Czy Ty naprawdę nie widzisz tła, zdjęć i samego faktu, że jest to strona dla FANÓW Barcelony? No proszę Cię, wracaj na stronkę dla Realu..

0

Spalonego to i moja Mama zauważyła.. Nie no, poważnie.

0

I słusznie, że złożą skargę..

0

Cristian Tello słusznie został uznany zawodnikiem meczu. Grał świetnie. ;) Asysta i bramka. :D Vamos!

0

Świetnie, że Bartra gra :)

0

No i świetnie. :) Jeszcze pana Bartrę! :)

0

Artur Boruc zawodnikiem meczu! :D

0

Mourinho - wyjdź.

0

Takk nieco nie na temat.. Też tak macie, że gdy napiszecie jakąś wyczerpującą odpowiedź czy komentarz, to co chwilę odświeżacie stronkę i sprawdzacie ilość plusów/minusów? :D

0

Łyżwiarze figurowi są fajni! :D

0

Pozdrawiam wszystkie osoby, które teraz hejtują Cesca i Alexisa. Jestem pewna, że gdy się rozstrzelają lub coś to od razu z nich 'zejdziecie'.. Przecież chłopaki dobrze grają. :)

0

Niech Bartra sobie pogra, noo! Nie marnujcie chłopaka..

0

Mogliby dać pograć Bartrze..

0

Po przeczytaniu tytułu.. nieźle się zdziwiłam. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?