10

Roony jako jedyny został na ławce rezerwowych i nie celebrował. Szkoda chłopaka

4

@norbi77 pierdolony Koke

1

Lewy może mieć dzisiaj flashbacki z meczu ze Szwecją, chuja grają a i tak wepchną dupą

1

@Fake69 wychodził sam na sam, a cubarsi go położył kontaktem. tyle wystarczy

5

Olmo dzisiaj udźwignął ciężar

2

Flick chciał wyjaśnić dwumecz na Camp Nou, tylko nie powiedział w którą stronę

1

Na remis w 93. Gdzieś to już widziałem.

3

W życiu są pewne tylko 3 rzeczy;
Podatki
Śmierci
Bramka realu z kontry

1

Koniec mistrzostw. Do widzenia

3

Głowa do góry. Może to i nawet dobrze, przynajmniej nam Grosik odpocznie na mundial w 2030

2

No i nie będzie wstawania na mecz o 4 w nocy…

3

aj Kamil Grabarz co podal idealnie na asystę 12 stopnia

1

Ja na razie najlepszy mecz LaLigii dzisiaj

3

Pięknie ferran, nie ma co nam za łatwej końcówki robić

6

Torres odwrócony Midas, co nie dotknie to zjebie

0

Ustałby jakby chciał

2

Kto ma ten gwizdek na trybunach? Weź już skończ nam ten mecz pls

3

Ale tam musi być jazda na rayovallecano.com

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamiVeB chciałbym umić w hiszpański

0

Jak my to skończymy bez straty bramki to będzie cud

4

Yamal w końcu pojadł i wolniejszy się zrobił

0

najlepsza liga świata wielki comeback robi xD

0

Nie zdążyłem nawet włączyć, więc to nie moja wina tym razem

1

Najlepsza liga na świecie vs reszta świata w 1/8, 5:11 jak na razie

0

Donnarumma zmiana w 22

2

CZEMU ON ZABRAŁ RĘKĘ HAAHAHHAAGAG

3

Klasyczne City na Bernabeu proszę państwa

0

dziabko ratuj nas

0

ale meczycho, nie zdążyłem się porządnie zdrzemnąć a tu już koniec połowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?