0

Campeone Campeone ole ole ole ole ole ole....
GG EZ :D

0

Też możliwe :D

3

No nie wierze jakby wstawili innego sędziego w dogrywce. :O

Albo miał nakaz sędziowania dla Sevilli tylko do 90 minuty ... xD

2

Pięknie by było gdyby Pique przypieczętował swój niesamowity występ golem ;)

1

Kocham ten Klub

11

Pique jest dzisiaj niesamowity ! Przypomina mi Puyol'a za najlepszych lat :D

7

Przepraszam Pany ile jest w meczu Realu? bo nie mogę oglądać :/ nigdzie nie ma stream'a i na żadnej stronie nie ma wyniku ...
.
.
.
.
.
Oh, Wait . . . . .

12

OFICJALNIE :

-Ronaldo zostaje sprzedany do PSG
-Benitez Zwolniony
-Kandydaci na nowego Trenera Realu to: Ancelotti, Zinedine
-Obrona Realu na liście Transferowej .
-Isco . . . . . . .

3

Jakie to by było piękne gdyby teraz Pique strzelił 5 bramkę i La Manita! :)

1

La Manita Loading. . . . . .

4

Ta sytuacja przypomina mi pamiętną La Manite :
Pierwszy gol padł w 10 min.(tak jak w pamiętnym meczu)
Do przerwy także było 2:0 :)
La Manita Loading. . . . .

3

Pierwsze El Clásico bez Legend tego wydarzenia . . . Xavi'ego i Casillas'a :/

6

Z taką formą obrony to Bartra powinien grać w każdym meczu ! ! !

1

Bartra dzisiaj Wszystko Czyści !

4

I co Hejterzy ?? Coś pisałem już o tym spójrzcie na Polecane . . . .

60

Jakie to jest żałosne teraz wszyscy piszą że czekają aż Rakitić odejdzie . . .

Jeżeli strzeli bramkę na wagę trzech punktów albo jak sezon temu w Finale LM to zachwycenie jaki to on nie jest dobry.

Piłkarzy swojego Klubu wspiera się nawet jak grają źle !!! . . .

2

No jeszcze kontuzje dla Neymara lub Suareza ! Albo odrazu obydwaj . . . .
Los nas nie rozpieszcza . . .

7

Ahh ten głos Orłowskiego szkoda że już nie komentuje meczy Barcy w LaLiga :|

1

Kurczę jak to Eleven nas rozpieściło wbijasz i oglądasz mecz bez ścin a na LM trzeba szukać stream'a i większość się zacina ;)
I pomyśleć że Sezon temu co mecz tak było . . .

1

Jakaś gra MATSowi się należy .. . jak zwykle na tej stronie Hejty ;/

1

Ohoho już pograne, już jej się Lewandowski włączył. :D

4

Ronaldo płacze jak ogląda ;)
Neymar 8 goli
Ronaldo 6 goli
Neymar > Ronaldo

14

Takie pisanie że macie nadzieje że Rakitić odejdzie po sezonie jest głupie.
Nikt nie pamięta jego Bramki w Finale LM . . .

2

Neymar poczytał komentarze na FcBaca.com I zaczął podawać ;)

1

Tak naprawdę gdyby nie te karne to nadal byśmy przegrywali bo skuteczności nie ma . . .
Ale za to jest w Madrycie a nie zapomniałem tam też na szczęście jej nie ma ;)

2

Gdzie jest Bartra ja się pytam ?!

1

Ta Gra Barcy udowadnia komu należy się Złota Piłka . . .
Barca bez Messiego nic nie znaczy . . .
Messi ciągnie ten zespół ,A nie zespół Messiego.

2

-Skuteczność gdzie jesteś ?
-Na pewno nie w Barcelonie.

1

Dzięki tej grze na PO Roberto się odblokował ;)

24

Dziękujemy za Walkę !!! Dawno nie było takich chęci na boisku Brawo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?