Doczepiłbym się jeszcze do okresu po strzeleniu drugiej bramki. Choć faktycznie Albicelestes złapali wówczas sporo wiatru w żagle, to przyszła wraz z tym typowa nonszalancja, pozwolili sobie strzelić bramkę, a wynik znowu stał się niepewny.
Coś czarno to widzę dla Holandii. Są bardzo przewidywalni, nieskuteczni (tutaj króluje Van Persie) i jakby czasami bardziej stawiają na umiejętności indywidualne niż zespołowe. Portugalia natomiast zagrała całkiem dobry mecz, a Ronaldo wcale nie grał tak źle jak niektórzy mówią.
Rzeczywiście legenda ale wg. mnie tylko Barcelony i reprezentacji Hiszpanii. Bo jak dla mnie legendą futbolu absolutnie nie jest i najlepszym i najważniejszym piłkarzem Dumy Katalonii też nie. Jest świetnym pomocnikiem ale dziwi mnie teza że bez xaviego niczego barca by nie wygrała i że jest niedoconiany i bez niego messi nie istnieje. Messi na copa america pokazał że potrafii posyłać piłki na poziomie xaviego. A ci co sobie nie mogą wyobrazić sobie barcy bez xaviego to niech sobie zobaczą ostatni mecz z villarealem.
Komentarze
0
Doczepiłbym się jeszcze do okresu po strzeleniu drugiej bramki. Choć faktycznie Albicelestes złapali wówczas sporo wiatru w żagle, to przyszła wraz z tym typowa nonszalancja, pozwolili sobie strzelić bramkę, a wynik znowu stał się niepewny.
0
Legendą futbolu jest już na pewno, do tego tytułu puchar mu niepotrzebny. Do historycznego numeru jeden to raczej i on mu jednak nie pomoże :/
0
Spokojnie, okres bezgranicznego szukania podstaw do hejtowania pewnych drużyn z czasem mija, ale czasem ma się ochotę zareagować :).
2
Cóż, rozumiem że to dość znaczący przykład hipokryzji, ale jakie jest sens zaśmiecania tym innych stron?
0
Coś czarno to widzę dla Holandii. Są bardzo przewidywalni, nieskuteczni (tutaj króluje Van Persie) i jakby czasami bardziej stawiają na umiejętności indywidualne niż zespołowe. Portugalia natomiast zagrała całkiem dobry mecz, a Ronaldo wcale nie grał tak źle jak niektórzy mówią.
2
Cóż, rozumiem że to dość znaczący przykład hipokryzji, ale jakie jest sens zaśmiecania tym innych stron?
0
VEB
0
Rzeczywiście legenda ale wg. mnie tylko Barcelony i reprezentacji Hiszpanii. Bo jak dla mnie legendą futbolu absolutnie nie jest i najlepszym i najważniejszym piłkarzem Dumy Katalonii też nie. Jest świetnym pomocnikiem ale dziwi mnie teza że bez xaviego niczego barca by nie wygrała i że jest niedoconiany i bez niego messi nie istnieje. Messi na copa america pokazał że potrafii posyłać piłki na poziomie xaviego. A ci co sobie nie mogą wyobrazić sobie barcy bez xaviego to niech sobie zobaczą ostatni mecz z villarealem.
0
Odejdzie najwyżej pod koniec kariery ale nie będę miał do niego żalu bo chyba nie będzie wtedy zawwodnika tak zasłużonego dla Barcy.
0
IceMan
Mógłbyś mi powiedzieć co klitschko o mnie powiedział? Bo długo na kompie mnie nie było, a tu już ban?