O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 4451
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 51

Komentarze

0

W tej chwili piszesz o swoich własnych przeżyciach ?Szkoda czasu na takich ludzi jak ty.

0

"Siła realu".Tylko dlaczego jest ona prezentowana w meczach z takimi drużynami jak malmo czy rayo ?Przyjdzie el clasico i znowu dostaniecie cztery w dupę.

0

Grupa D:Barcelona,City,Galatasaray,Maccabi.Grupa H:Chelsea,Real,Roma,Wolfsburg.Mi tak wyszło.Chyba najlepsza grupa dla realu.

2

Kur**, zapomniałem,że mógłby zagrać dopiero w styczniu.

0

Powinni przeprowadzić transfer jeszcze jednego obrońcy.

Zobacz wszystkie

16

Czy mi się zdaje , czy Neymar w końcu zaczął pokazywać taką formę, którą wszyscy od niego oczekiwali ?

9

Ale mnie ten Ronaldo wkurza. I czym on się tak podniecił.Umie tylko strzelać gole z karnych.

6

Skok Stocha odzwierciedla grę Barcelony.

4

Oby nie było tak,że dzisiaj gruby pojazd po realu , a jutro wielka smuta bo Barcelona znów nie wykorzystuje szansy.Z tym też trzeba się liczyć.

3

To są jakieś jaja.Prowadzić 4-1,żeby remisować 4-4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?