FCKokosBARCA
Dołączył/a: czerwiec 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
dziwię się że nie ma dużego zainteresowania Oyarzabalem .. tańsza opcja a myślę że swoje by nastrzelał
1
Rozwiązać już tą sytuację ..bo już nie mogę słuchać o tych Negeirach itd.. skupmy się na meczach i transferach..
0
@Hasszz zgadza się.. aaaaale w City był Haland to po pierwsze a w Atletico więcej zadań defensywnych niż ofensywnych .. tak 150 to za dużo ale niestety taki rynek .. nie widzę godnego zastępcy Juliana w Barcelonie
0
Oby nie kupili ... Będziemy mieli wtedy problem .. mimo wszystko jak da radę kupić Alvareza.. to czuję się spełniony .. czuję że Alvarez to nowy Suarez
2
Ja nie widziałem tragedii w grze Gordona .. tak Rashford strzelił .. ale mówimy o Barcelonie nie Anglii.. tam się presuje non stop
4
Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
1
Co myślicie o czerwonej dla Messiego? Marciniak nie dał nawet żółtej ? O co tam chodziło
1
@Rifek dokładnie
2
Szkoda go .. wiadomo .. ale jest Gordon .. podobna charakterystyka.. dużo presuje, aktywny ,wybiegany ,szybki .. jakby tak dali 120 baniek to byłbym zadowolony .. Raphinia niestety coraz więcej kontuzji