FCBtg
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VILANOVA OUT
0
0
Szwabhuinger tez se kurwa kopie kazdego bezkarnie . Hitlerowcy to chyba to kurwa wrodzone maja !
0
Bayern robi zmiane a Tito zrobi zmiane w 85 !
0
Blaugrana7 to se wierz ale Bayern jest w finale !
0
Lunek97 co ty bayern jest w finale !
0
Prokofiew no chyba kurwa gra duzo lepiej od Pique ale ze jest kurwa rezerwowym to ty piszesz ze nie jest gotowy , co za dzieciak !
0
Drapik Zapytaj sie sedziego to ci powie :) .
0
1-0 dla szwabow
0
Rich Nie mozesz se wejsc na livescore i sprawdzic . Jest tu tyle dzieciakow co ciagle pisza " Jaki wynik ?" No kurwa wes se sprawdz .
0
0
Nie no bez sensu wpuszczac songa jezuuu
0
Jak kurwa symyluje noe widzieliscie jak mu zajebal ?
0
KURWA TO JEST CZERWONA KARTKA , HUI JEBANY !!
0
Messiemu sie cos chyba stalo . Tez to widzicie jak chodzi ?
0
Kitwa Pique ?
0
Jezuuuu
0
Od razu jak spojrzalem na sedziego przed meczem to mysle ,, jaki pedal ja nie moge "
0
Na ja pierdole faul jak hui co jest sedzia ?
0
No jak kurwa nie ma roznego ? Ja pierdole ...
0
Ale chociaz jak odpadniemy to unikniemy kompromitacji w polfinale ! Taka pradwda !
0
Brak Pepa . Ja bym wolal juz Del Bosque !
0
Jak sie nie ogarniemy to bedzie lipa no .
0
Z calym szacunkiem dla Fabregasa .. No Messi jest lepszy ..
0
Jak nam PSG strzeli to jestesmy w dupie !
0
Jaaa a ja juz wstalem z fotela i zaczolem krzyczec ze gooool a nie wpadla ...
0
O jeju ale mam stresa .
0
Ja tego Starka bym woglole wyjeb.. z pracy . A Platini mu nawet kary nie nalozyl ... zalosne .
0
Ja bym Deulofeu dal 2 . Gral jak ciota !
0
Jezu Deulofeu tak sie chami . A poza tym gra fatalnie . Tello jest lepszy :)