Dokładnie, Madryckie pisma po prostu próbują wprowadzić zamęt dlatego z wypowiedzi Neymara robią coś zupełnie innego by np. Kibice mieli nadzieję że Real jeszcze o niego walczy
Posunę się dalej z twoim stwierdzeniem, według mnie ich rekordu nie poprawi nikt przez najbliższe 10 lat ;) jestem ciekaw czy sami są w stanie jeszcze go poprawić
Cieszmy się że żyjemy w erze gdzie rządzi MSN bo tak jak oni w trójkę rozumieją się na boisku nikt już nigdy nie będzie się rozumiał. Razem tworzą magię, z futbolem wkraczają w inny wymiar, zawsze będę wspominał ich jakże niesamowitą współpracę która już zaowocowała a zapowiada się że zaowocuje jeszcze bardziej... Pozdrawiam
Komentarze
0
Gościu, tylko żartowałem xd nie boli mnie miejsce gdzie pękają plecy ;)
1
Zawieszona kara transferowa? Hmmm, wyczuwam magię Pereza...
0
Dokładnie, Madryckie pisma po prostu próbują wprowadzić zamęt dlatego z wypowiedzi Neymara robią coś zupełnie innego by np. Kibice mieli nadzieję że Real jeszcze o niego walczy
1
Prowadź nas Argentyński Cracku do końca świata! Nie wracaj na swoją planetę bo bez ciebie futbol nie będzie już taki sam.
0
Posunę się dalej z twoim stwierdzeniem, według mnie ich rekordu nie poprawi nikt przez najbliższe 10 lat ;) jestem ciekaw czy sami są w stanie jeszcze go poprawić
45
Wkońcu ktoś ustawi arbitrów tak żeby normalnie sędziowali, Arda nadchodzi :)
2
Cieszmy się że żyjemy w erze gdzie rządzi MSN bo tak jak oni w trójkę rozumieją się na boisku nikt już nigdy nie będzie się rozumiał. Razem tworzą magię, z futbolem wkraczają w inny wymiar, zawsze będę wspominał ich jakże niesamowitą współpracę która już zaowocowała a zapowiada się że zaowocuje jeszcze bardziej... Pozdrawiam
1
Prowadź nas Argentyński Cracku do końca świata! Nie wracaj na swoją planetę bo bez ciebie futbol nie będzie już taki sam.
1
Zawieszona kara transferowa? Hmmm, wyczuwam magię Pereza...
0
To przepraszam za błąd, za mojego żywota na pewno nie będzie lepszego tridente ;)