O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

Brama do szatni boli ..pozdrowienia dla Pana o nazwisku Nekounam :) oby BARCA strzeliła kolejne...czekam z niecierpliwością.

0

W gębie jest mocny,ale czy na boisku?.. okaże się po 90 min.gry.Chciałbym ,żeby BARCA wlepiła im co najmniej 4 bramy z dedykacją dla JN ;)

0

Podolski - fantazja poniosła co ?...

0

bul bul bul...villarreal zatopiony ;) brawa dla dzielnej Barcelonki

Zobacz wszystkie

0

Espanyol to nie są chłopcy do bicia, będzie ciężko... 1:2 ;)

0

real miał sporo sytuacji, nie wykorzystali tego i w ucho...

0

Rafa powinien po prostu powiedzieć - Messi grał do bani ;)

0

Bojan na La Masia ;)

0

real wymęczył,ale patrząc na to co BARCA wyprawia z RV to masakra.BRAWO! tak dalej...NO MERCY! ;) PEP - "kamienna bluza" lubię patrzeć na jego fajerwerki radości :) ;) ile będzie do końca? boże ...kapitalna sprawa, byle bez strat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?