Z jednej strony szkoda, bo ciężko będzie go zastąpić, a z drugiej, jeśli Neymar miałby robić z Barcelony drugą Reprezentacje Brazylii to cieszę się, że odchodzi.
Z jednej strony szkoda, bo ciężko będzie go zastąpić, a z drugiej, jeśli Neymar miałby robić z Barcelony drugą Reprezentacje Brazylii to cieszę się, że odchodzi.
Komentarze
0
Z jednej strony szkoda, bo ciężko będzie go zastąpić, a z drugiej, jeśli Neymar miałby robić z Barcelony drugą Reprezentacje Brazylii to cieszę się, że odchodzi.
0
Z jednej strony szkoda, bo ciężko będzie go zastąpić, a z drugiej, jeśli Neymar miałby robić z Barcelony drugą Reprezentacje Brazylii to cieszę się, że odchodzi.