O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5178
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wkład Barcy w zwycięstwo jest bez apelacyjny, gracze realu udowodnili swoją wielkość zwłaszcza Casillas , żadnych podziałów i sporów dream team naszych czasów.Jestem polakiem ale w moich piersiach bije hiszpańskie(katalońskie) serce i jestem dumny z mojej drużyny. I ciesze się że LA FURIA ROJA zmyła z siebie nie zasłużoną krytykę vamos Barca, viva Espania,:)

0

Challenger, nie wiem czy kiedykolwiek grałeś w piłkę w jakiejś wyższej lidze ale sądząc po "artykule" raczej nie więc przestań kogoś łapać za słowa i przyjmij do wiadomości że na tak wysokim poziomie lak PD czy LM każdy szczegół się liczy. A w przypadku barcelony zła nawierzchnia robi różnice na niekorzyść zawodników z Katalonii . TO nie są bulteriery jak ibra czy gomez tylko filigranowi świetni technicznie piłkarze dla których szybka gra po ziemi jest elementarna. Co więcej sama UEFA narzekała na murawę w Gdańsku i na dodatek chyba nie oglądałeś tego meczu z włochami, ta piłka prawie w ogóle nie poruszała się po murawie

0

Do autora i FcBarca.com
Z tego co wiem to strona poświęcona jest fc barcelonie więc nie wiem czemu autor tego tekstu wypowiada się o MOIM klubie i jego zawodnikach w ten niewłaściwy sposób.Jest taka stronka losblancos.pl może tam autorek tych bredni znajdzie sobie prace, już trochę korzystam z tej strony ale takich głupot jeszcze nie czytałem i osobiście jestem urażony tym tekstem i proszę o przeprosiny. Jestem cules i nie pozwole oczerniać graczy barcelony .

0

FC Barcelona || Dream Team || 2012 polecam do obejrzenia na you tube
:) ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! !! ! ! !

0

to nie koniec to koniec początku Pep jak każdy dobry ojciec wie co dobre dla jego dzieci. Coś mi jednak mówi że ,,chudzielec,, jeszcze powróci (POWRÓT KRÓLA)
Dzięki za wszystko pepteam

Zobacz wszystkie

0

Wkład Barcy w zwycięstwo jest bez apelacyjny, gracze realu udowodnili swoją wielkość zwłaszcza Casillas , żadnych podziałów i sporów dream team naszych czasów.Jestem polakiem ale w moich piersiach bije hiszpańskie(katalońskie) serce i jestem dumny z mojej drużyny. I ciesze się że LA FURIA ROJA zmyła z siebie nie zasłużoną krytykę vamos Barca, viva Espania,:)

0

BARCA grała swoje ale jak widać anty futbol jest na dzisiaj bardziej lepszy

0

PO co wy tyle piszecie ludzie opamiętajcie się takie rzeczy się zdarzały, zdarzają i będą się zdarzać wylewanie żalów nic nie da i nie pomoże chłopakom.JESTEŚMY kibicami BARCELONY a to do czegoś zobowiązuje.I jeszcze jedno nie słuchajcie mediów bo one już jak czytam przekreśliły barce i zmieszały z błotem i wszyscy ci redaktorzy zaczęli uważać real za najlepszą drużynę wszech czasów. Taki to konsumpcyjny świat stworzyli ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

TAKI jest dzisiejszy świat ten co wygrywa jet THE BEST a ten co choć raz przegra to frajer i dno :)

0

Do autora i FcBarca.com
Z tego co wiem to strona poświęcona jest fc barcelonie więc nie wiem czemu autor tego tekstu wypowiada się o MOIM klubie i jego zawodnikach w ten niewłaściwy sposób.Jest taka stronka losblancos.pl może tam autorek tych bredni znajdzie sobie prace, już trochę korzystam z tej strony ale takich głupot jeszcze nie czytałem i osobiście jestem urażony tym tekstem i proszę o przeprosiny. Jestem cules i nie pozwole oczerniać graczy barcelony .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?