O sobie

  • Zainteresowania Pilka nożna, programowanie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 61
  • Polecenia 198

Komentarze

Ero

2

Akurat w ostatnim sezonie grał regularnie i wykręcił dobre liczby - 3 gole i 7 asyst.

Ero

0

Następnym razem będzie.

Ero

0

Wszyscy zagrali na podobnym poziomie, a Sergio dostał więcej, bo dał coś ekstra z przodu (jak to zostało zaznaczone w opisie) i mimo wszystko był najczęściej pod grą + zaliczył najwięcej interwencji.

Ero

0

Faza pucharowa zaczyna się od 1/4 ;-)

Ero

1

To pewnie będzie takie 30 mln jakie swego czasu za Ardę mieliśmy dostać. A potem 20. A potem nawet takie plany były: https://90l.tribuna.com/images/b5/c7/7a/b5c77a48c1a94db991ac37a426de617a.jpg :) I co wyszło? :)

Zobacz wszystkie
Ero

47

Z przyczyn technicznych statystyk za ten mecz brak. Przepraszamy.

Ero

28

Kwoty podane w newsie są chyba baaardzo optymistyczne, wręcz nierealne. Żaden klub nie pozwoli sobie na stratę podstawowego gracza, bo Barca jest w potrzebie. Myślę, że jedynie oferta 2 lub 3 razy wyższa od normalnej ceny mogłaby ich do takiego manewru przekonać, a to jest oczywiście bez sensu i raczej niemożliwe (chyba na zimowe okno było zero hajsu). Jeśli Lucho w ogóle bierze pod uwagę sprowadzenie kogoś z zewnątrz to pozostaje szukać wśród graczy z kartą w ręku. Caceres i Bosingwa to raczej śmieszne kandydatury, to już Maicon mógłby być bardziej sensowną opcją na te +/- 4 miesiące. Jednak nie wydaje mi się, żeby przyszedł ktoś z zewnątrz. Lucho pewnie zrobi z Masche rezerwowego defensora albo będziemy częściej grać 3-4-3. Jest jeszcze opcja z kimś z Barcy B, ale znając naszego coacha to nie napalałbym się na to. Trochę sobie los zakpił z Lucho. Zlewał Vidala, a jak się do niego przekonał i tamten odpłacił się dobrą grą to jeb, poważna kontuzja.

Ero

21

A to, że lepsze oceny od Neya dostali także Roberto i Alba już Szanownemu Użytkownikowi nie przeszkadza? Przecież obaj mieli swój udział przy straconym golu. Gomes zaprezentował to, co zostało wymienione w opisie, więc nie wiemy, czemu ocena miałaby być niższa lub nawet dużo niższa. Nie wygrał nam meczu? To fakt, ale to, kurczę, trochę absurdalne. Nasi najwięksi gwiazdorzy też nie byli w stanie tego zrobić, więc dlaczego wymagać tego od wchodzącego do drużyny Gomesa? Bo był stosunkowo drogi? Hajs nie powinien być w tym wypadku kryterium. Pozdrawiam.

Ero

17

Polecam przeglądać całą tabelę (jeśli oglądać meczów ktoś nie jest w stanie), a nie tylko miejsca 1-3 i ogólnie śledzić LaLigę, a nie pisać rzeczy w oparciu o przeszłość, która jak widać, w obecnym sezonie nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Ero

14

Z przyczyn technicznych było to możliwe dopiero od dzisiaj (okolice południa), stąd byliśmy w stanie wybrać Zawodnika Meczu według Użytkowników (trochę głosów zostało oddanych). Za niedogodności przepraszamy i postaramy się, aby w przyszłości się nie powtórzyły. Pozdrawiam.