Erko13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha :D I o to są właśnie niektórzy wierni kibice Barcy, którzy prawie przy każdym zdaniu piszą Vamos Barca :) Villa został zaprezentowany w barwach Barcy w piątek, a oni ciągle myślą co by było jak by Barca kupiła Ville :D
0
A mi się wydaje, że z Polską zagrają Valdes i Pedro. Fajnie by było tak, żeby Pedro z 2 brameczki walną :P
0
Sir Bati - Wierzysz w, że jak Mourinho przyjdzie to Real będzie górował nad Barcą i przejdzie do następnej fazy LM? Ja w takie coś nie wierzę, prędzej myślę, że wywalą go po sezonie, jak przegra z Barcą w sezonie, no chyba, że Barca sprzeda Toure, wtedy z tym pierwszym zdaniem się zgodzę "górował nad Barcą" , ale jestem pewny, że w LM po raz kolejny odpadną w takiej samej fazie jak zwykle.
0
Jak on dojdzie do władzy, to będę obawiał się o miejsce Messiego i np. Xaviego w Barcelonie. Wystarczy, że jakaś Chelsea albo Real zaoferują 200 mln za Messiego, on się napali tą forsą i im go odda. Jak on będzie, to nie będzie już Barcy, będzie o wiele coś innego...:( Oby nie wygrał.
0
Orientuje się ktoś, czy jest może BarcaTV w pakiecie cyfry+?
0
No bardzo dziwne... Ostatnio jak UEFA przedstawiała długi klubów, to Barca miała tylko 200 mln, nie 600 mln...
0
KMŚ nie, ponieważ w tych rozgrywkach uczestniczy zwycięzca LM (W tym roku Bayern lub Inter).
0
Słucham gostek!? Gdy przyjdzie Fabregas i Iniesta wyzdrowieje, to pomoc będzie Iniesta - Xavi - Fabregas. Keita nawet pod uwagę nie będzie brany.
0
Witam
Jutro wyjeżdżam i mam prośbę, czy mógłby mi ktoś przesyłać relację live na SMS(gole). Po prosu taki zwykły SMS, jak ktoś strzeli gola: np. '14 Messi i to wszystko. Byłbym bardzo wdzięczy, napewno jakoś się zrewanżuję ;)
Mój numer komórki to : 666852889
Z góry dziękuje.
0
Jaki Keirrison? On nie wraca, widać na bieżąco nie jesteście...Barca do jakiejś Włoskiej drużyny go wypożyczyła na 2 lata, do Florentiny chyba...
0
Nie nie, ja już grubo 6 lat kibicuje Barcelonie :) Najgorzej, że nie jest to jedyna plota, no nic zobaczymy... Martwi mnie taka polityka transferowa. Ok rozumiem, bez transferów nie da się zbudować zespołu, ale żeby oddawać rozwijającego i przyszłościowego zawodnika ( czyt. Bojan) to jest chore. Będzie tak samo jak z Fabregasem, za 4-5 lat będzie musiała Barca za niego wybulić z 40-50 mln, jeżeli go odda Valenci. I co może następny do wymiany lub bezpośredniej sprzedaży pójdzie Pedro albo Jeffren :/ A możliwe jest takie coś...
0
Szkoda, miałem nadzieje, że nigdy tego zdania nie wypowiem :( Barca.. jest taka sama jak... Real :( Wydaje grube miliony na zawodników, niedługo nie będzie miejsca już w składzie dla wychowanków.
1
Czy wy tego nie rozumiecie?
Żaden, ale to żaden klub w historii piłki nożnej nigdy nie wygra LM dwa razy z rzędu. Tymi rozgrywkami rządzą układy, w tamtym roku UEFA nie chciała angielskiego finału, w tym roku nie chcieli zobaczyć Barcy w finale. Taka jest prawda, im więcej czegoś tego tym więcej kaski.
A myślicie czemu nie chcą powtórek dla sędziego, ponieważ gdy będą powtórki to nie będzie pieniędzy, a tak gdy nie ma powtórek, UEFA rządzi wszystkim, jest argument "Sędzia to człowiek i może się pomylić" i ten oto argument załatwia wszystko.
Więc wybijcie sobie z głowy 2 razy pod rząd LM, jestem wiernym kibicem Barcy, już prawie 6 lat, ale to jest po prostu nie możliwe przez układy.
0
Fir - Nowy sezon zaczyna się 3 miesiące później od poprzedniego, w Maju koniec sezonu, we Wrześniu początek nowego.
0
Panowie spokojnie, nie bądźcie, aż tacy pewni, że jutro Barca awansuje, bo widzę, że już tacy są. Chelsea też była pewna wszystkiego, a jak się skończyło to już wiemy. Nie patrzmy oczami zaślepionego fana. Oczywiście jestem wszystkim za Barcą, sercem, duszą itp. ale nie jestem aż taki pewien zwycięstwa. Inter jest nie obliczalny na wyjazdach, może jeszcze lepszy niż u siebie. Będzie ciężko, bardzo ciężko, ale trzeba wierzyć.
0
u99artur1 - Widać, że nigdy meczu ligi Włoskiej nie oglądałeś. Na meczach Interu zazwyczaj jest od groma pustych miejsc, można policzyć krzesełka. Tylko na meczach LM kibice Interu są tacy "wierni". A na CN, to zazwyczaj jest po 85 tys. kibiców na prawie każdym meczu, no może trochę mniej, ale to tylko troszczkę. Więc jest różnica prawda? Pomiędzy kibicami Barcy a Interu.
0
Nie!!! Nie!!! Nie!!! :/ Tylko nie Keita, Pep co Ty robisz? Toure wraca do formy i gra o wiele lepiej od Keity, a tu okazuje się, że i tak prawdopodobnie Keita wystąpi w rewanżu :/ No tak nie może być... Jak Keita będzie grał, to nie wróżę super wyniku, tylko na odwrót czyli 0-1... Obym się mylił.
0
florek za przeproszeniem to byłby do dupy transfer. Były plotki, że Man City chce dać za Ibre 50-60 mln. Więc gdyby ten transfer wypalił to wtedy dajmy przykład z tych 60, 30 mln na Ville+Jakiś Gracz Barcy(Np. Czyhrynski), i jeszcze za te kolejne 30 można kupić jakiegoś pomocnika, Fabregas lub Gourcuff.
0
To taki gest boiskowy ;) Zawsze jak każdy zawodnik np. zmienia kogoś to klepią się przy linii bocznej ;) To taki geścik piłkarski. Lepiej zobacz sobie zdjęcie Man Utd po bramce z Man City :D Tam to się zdziwisz... :P
0
I Real pokazał, że jest beznadziejny. Faulować się tylko i faulować. Real ma szczęście, gdyby nie Casillas, to byłoby 0-4 przynajmniej.
Brawo i jeszcze raz brawo!
0
Jesteście dziwni. Co ma liga Hiszpańska do Polski. Nie będzie ani odwołany mecz, ani minuty ciszy. Rosja i Polska tylko tym się interesują, inne kraje mają to w czterech literach.
A po drugie, nie powinniście rozmawiać o takich rzeczach w tym miejscu.
0
Teraz trochę w bok tematu przejdę. Mam pytanie, Valdes udziela wywiadu, a na zdjęciu jest Sergio :P Moim zdaniem na zdjęciu powinien być Valdes, ale tam to nie ważne...
Heh kibice Realu kilka tygodni temu byli pewni zwycięstwa z Barceloną, a teraz 3 dni przed meczem, boją się Barcy :P
0
Leo pisze historię piłki nożnej :)
0
Nie, to nie Messi wygrał ten mecz, tylko drużyna. Gdyby nie drużyna i te podania wyborne, tych bramek by nie było tak naprawdę, więc niektórzy zastanówcie się co mówicie(kibice RM szczególnie).
Ale Messi jest z innej planety, to prawda :P
0
FCB2010 - nie zbyt przyjemny masz nick. Chodzi o ten rok 2010, wydaje się jak byś był sezonowcem.
A aporpo Fabregasa, to bardzo by się nam przydał on. Pomoc: Fabregas, Iniesta, Xavi to jest pomoc nie od przejścia.
0
4-5:0 obstawiam. Barca wraca do formy z tamtego sezonu. Na wyjeździe z Arsenalem po 5 minutach gry mogło być 3:0 gdyby nie Almunia. Każda drużyna, która teraz będzie grała z Barcą będzie miała gówno w majtkach zobaczycie. Zobaczcie Arsenal jest 3 drużyną najmocniejszej ligi na świecie, a Barca cały mecz bawiła się z nimi jak z dziećmi małymi, pierwszo myślałem, że grają oni z jakąś polską drużyną :P Po prostu oni grają kosmiczną piłkę, tak jak powiedziało kilku trenerów w piłce nożnej( nie będę wymieniał, bo jest ich trochę...) gdy ktoś mówi, że Barca gra do dupy piłkę to po prostu nie zna się na piłce nożnej.
To tyle ode mnie...
0
Nie było karnego. Czy taki kapitan jak Puyol specjalnie by faulował w polu karnym?! Przecież on musi dawać przykład dla drużyny, żeby tak nie postępować itp. Po prostu Faregas wykorzystał sytuację, zobaczył, że Carles jest z tyłu i już po sprawie...
0
No właśnie... Kibice Arsenalu 0 szacunku, ja pamiętam jak Beckham na murawę Old Trafford, wszedł(Man Utd - AC Milan). Co się wtedy działo, każdy jego kontakt z piłką był nagradzany brawami itp. A Henry? Gwizdy, gwizdy i jeszcze raz gwizdy, tak się nie zachowują kibice, to nazywają się kibole. Kibice Man Utd są lepszymi kibicami od kibiców Arsenalu.
0
Messi nie ma kontuzji. Popatrzcie na oficjalną stronę www Barcelony, tam nie ma nic wspomnianego o kontuzji Leo.
0
A taka radość na stronie Arsenalu panowała, że Pique i Puyol nie zagrają, a tu...