0

Obaj powinni kosztowac max 50m.Za kwote powyżej 100mln oczekuje się piłkarza który jest ukształtowany,doświadczony i wskoczy na najwyzszy poziom :v.

0

Trochę dużo jak na gościa który zagrał jeden dobry sezon w miare dobrej lidze.

1

Pogba chyba był najdroższy.

1

W Angli wkręca obronców tak że nie wiedza co się dzieje to co dopiero w Hiszpani by było.

0

Czy ja wiem ,oby.Mało kto potrafi się tak uwolnić od obrońcy i jest tak cholernie zwrotny.

4

tego pana trzeba się starać. :f

1

Ciekawe czy zorganizuja jakis mecz kiedys charytatywny albo coś podobnego w którym wystąpią Leo i CR7.

3

Zeby rozstrzeliwał takich ogórów jak Atleti albo Bayern :D

1

Siłowo Lukaku nie ma sobie równych . :d

2

Nick zaobowiazuje :d

0

Musisz zmienic nick :c

0

Wkońcu znajdzie się taki sposób że odejdzie.

1

Nie grywam w fife wole Cs'a.

0

Niech osiągnie cos jeszcze z repka bo troche smutno się robi jak patrzy na Ronaldo co osiągnał z tak słaba Portugalia :f

0

Takie tam marzenia.

0

Hazard-Suarez-Dembele
Messi
Veratti Busquets.
Tak wiem niemożliwe.

0

Neymar to fan ale zielonych dolarów :f

1

Mbappe pójdzie do realu.Fan Ronaldo i Realu.

0

To pewnie o Albie było :f

0

No i dobrze ,smutno było bez niego :p

0

Real czy inny Manchester nie dał by mu potężnej sławy ?:d

0

Liverpool oczekuje 150mln za Cou,to nie za dużo troche?:d.Dobranoc:p

0

Nr 10 ,pewnie dadza mu jeszcze wykonywac karne i wolne.

0

Może Neymar sam się wykupić z Barcy i z wolną kartą pójść do PSG?

1

Kur*a tak nie dokladnie podawac, az oczy bola.

0

Niee :d

1

Dokładnie jesli chociaz był by cień szansy to polował bym odrazu na niego.Wydaje mi się że spisałby się jeszcze lepiej niz Neymar.Pewnie hejt na mnie teraz poleci :f

1

U mnie to wygląda tak

1.Hazard

2.Hazard,De Bruyne

3.Hazard

:D

1

A jakie zdanie ma Autor tej pięknej ankiety ?:d

2

Tak mogło by byc bo Jak grał Neymar i Digne to wolał sie pchać w 5 niz podac xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?