Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nie wiem co Martinez widzi w Carrasco. Gosc jest strasznie cienki.
17
Bandytyzm tez trzeba karać.
0
By grał dalej u nas to by co chwile było och,ech,neymar neymar a że odszedł to trzeba mu ublizac ^^
0
Nie no myśle że bez problemu.Wraca do składu Lukaku.,,Azar'' w formie do tego Rudy będzie rzucał piękne piłki.Do przerwy powinni zamknąć ten mecz :D
4
2,5
10
Nie byłby sobą .Poprostu taki jest Zlatan xD
3
Ibra przywitał LeBrona :v
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36563203_2090447407840563_3343265851024343040_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a53be361263ea4e0f85ba559732cac42&oe=5BE84EBB
1
Ulala co za nowy avatar xD
5
Przeciez to jest czerwona. Where is var?
0
Willian co za kocur xd
1
Akurat to by było w stylu Pereza.
2
Bo obecnie nie ma dla niego miejsca.
3
Szkoda chłopaka marnować na ławce.
47
I to jest fajny mecz a nie męczarnie wczorajsze..
38
Noo szczególnie jak objechał 2 i prawie brame strzelil :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda że wszystkie najlepsze zespoły ulozyly sie po tej samej stronie drabinki a siermięga i nudna piłka po drugiej.
0
Kiedy kartki sie resetuja?
0
Jak mialem okazje tylko go oglądać to jak dla mnie ten facet niczym się nie wyróżnia.Ma podobne warunki do P.Pogby a różnica w umiejetnosciach jest spora.Moze znajdą jakiegos Janka kto im da 100 baniek za niego.
0
Belgia jeszcze jest z Verminatorem :p
3
Casemiro to top.Zjada Fernadinho i Fabinho na śniadanie.Solidny turniej poki co w jego wykonaniu.
2
To samo czułem.Pewnie każdy z Chorwatów czuł lekki strach bo Kasper był dziś w mega formie.
90
Piękne zdj :]
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36578979_10216645566241429_1740454506505699328_n.jpg?_nc_cat=0&oh=377131817426bc373832a68fbfede405&oe=5BE5ECB4
35
Ah te obrony Kaspera i reakcje jego Ojca :D
Szkoda że koledzy tak fatalnie strzelali :v
5
Spokojnie panowie jutro Belgia i Brazylia wkracza do gry. :v
0
Lubicie czytac/sluchać wypowiedzi Stanowskiego?Ja szczerze bardzo go lubie :D
0
Nie musieli im strzelac 5 bramek.Mieli jedna i Rosja nie mogła nic zrobic dopóki Pique im sprezentował bramke.
1
Gdyby nie jego błąd Hiszpania by awansowała bo wygrywała 1:0.
0
W sensie że jest jednym z najlepszych gk na swiecie.
0
To nic nie zmienia.Dla mnie nadal jest topem na swojej pozycji.