13

Nie wiem co Martinez widzi w Carrasco. Gosc jest strasznie cienki.

17

Bandytyzm tez trzeba karać.

0

By grał dalej u nas to by co chwile było och,ech,neymar neymar a że odszedł to trzeba mu ublizac ^^

0

Nie no myśle że bez problemu.Wraca do składu Lukaku.,,Azar'' w formie do tego Rudy będzie rzucał piękne piłki.Do przerwy powinni zamknąć ten mecz :D

4

2,5

10

Nie byłby sobą .Poprostu taki jest Zlatan xD

1

Ulala co za nowy avatar xD

5

Przeciez to jest czerwona. Where is var?

0

Willian co za kocur xd

1

Akurat to by było w stylu Pereza.

2

Bo obecnie nie ma dla niego miejsca.

3

Szkoda chłopaka marnować na ławce.

47

I to jest fajny mecz a nie męczarnie wczorajsze..

38

Noo szczególnie jak objechał 2 i prawie brame strzelil :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda że wszystkie najlepsze zespoły ulozyly sie po tej samej stronie drabinki a siermięga i nudna piłka po drugiej.

0

Kiedy kartki sie resetuja?

0

Jak mialem okazje tylko go oglądać to jak dla mnie ten facet niczym się nie wyróżnia.Ma podobne warunki do P.Pogby a różnica w umiejetnosciach jest spora.Moze znajdą jakiegos Janka kto im da 100 baniek za niego.

0

Belgia jeszcze jest z Verminatorem :p

3

Casemiro to top.Zjada Fernadinho i Fabinho na śniadanie.Solidny turniej poki co w jego wykonaniu.

2

To samo czułem.Pewnie każdy z Chorwatów czuł lekki strach bo Kasper był dziś w mega formie.

35

Ah te obrony Kaspera i reakcje jego Ojca :D
Szkoda że koledzy tak fatalnie strzelali :v

5

Spokojnie panowie jutro Belgia i Brazylia wkracza do gry. :v

0

Lubicie czytac/sluchać wypowiedzi Stanowskiego?Ja szczerze bardzo go lubie :D

0

Nie musieli im strzelac 5 bramek.Mieli jedna i Rosja nie mogła nic zrobic dopóki Pique im sprezentował bramke.

1

Gdyby nie jego błąd Hiszpania by awansowała bo wygrywała 1:0.

0

W sensie że jest jednym z najlepszych gk na swiecie.

0

To nic nie zmienia.Dla mnie nadal jest topem na swojej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?