1

Ale to pupil Mou.Nawet jak nic nie robi to i tak ma pewną jedynastke :v

1

Salah zawsze jak gra z United to nieobecny.Pamiętam poprzednie mecze i tez sredniawo mu szło,ale może sie obudzi w drugiej połowie :d

1

Salah trochę niewidoczny :c

0

Czemu bez żółtej dla Firmino?
o.o

0

To nie fart.To Alisson.

0

xD misiu.

0

Nie ma lepszej atmosfery niz na Anfield.
Zawsze ciary :v

0

Ładnie to Mane zrobił.Wkońcu trafil po ostatnim meczu :D

2

Zobaczymy po meczu :v

1

Na mundialu imponował.Ta lewa noga tak u niego chodzi..magik.
W sumie dziwiłem się że gra tylko w Ajaxie bo spokojnie mógłby grać w topowym klubie.Może coś z Angli? :d

0

Co ten siwy dziś wymyślil?Pogba i Martial na ławce o.o
A Lukaku który sie kopie po czole oczywiście pierwszy skład.

0

Tak dobrze wyglądał kupon.Eh :D

0

Wraca stary Arsenal :]

3

Klasy nie kupisz.
KRÓL

1

Schalke pewnie z Realem zagra.

1

Tez bym chciał.Pojedynki z siwym zawsze dużo dostarczają emocji.

8

Liga angielska najlepsza ligą na swiecie :D

31

Fabregas na 9
*.*

8

A mnie nie.Boli mnie ,że tak wielki klub sobie tak słabo radzi.

3

Barca vs Liverpool.To by było coś :D

6

?

4

Oczywiście że nie.Zbyt dużo jest dobrych reprezentacji by Argentyna myślała o mś.

0

Tez prawda.Mecz powinien się zakończyc gdzieś 6:1 i nikt by nie mówił o tej secie Milika :v

1

Dlatego mam nadzieję ,że odejdzie i będzie w dobrym klubie numerem jeden.Szkoda żeby się marnował gdy może regularnie pokazywać klase.Pecha ma że akurat w klubie jest Marc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Obrona Alissona była świetna,ale czy ten strzał Milika był wystarczająco dobry?Wydaje mi się że topowy snajper by to trafił.Trochę na siłe się go teraz broni.

0

A mi się wydaję że czas spotkać się z JM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?