Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to pupil Mou.Nawet jak nic nie robi to i tak ma pewną jedynastke :v
1
Salah zawsze jak gra z United to nieobecny.Pamiętam poprzednie mecze i tez sredniawo mu szło,ale może sie obudzi w drugiej połowie :d
1
Salah trochę niewidoczny :c
0
Czemu bez żółtej dla Firmino?
o.o
0
To nie fart.To Alisson.
0
xD misiu.
0
Nie ma lepszej atmosfery niz na Anfield.
Zawsze ciary :v
0
Ładnie to Mane zrobił.Wkońcu trafil po ostatnim meczu :D
2
Zobaczymy po meczu :v
1
Na mundialu imponował.Ta lewa noga tak u niego chodzi..magik.
W sumie dziwiłem się że gra tylko w Ajaxie bo spokojnie mógłby grać w topowym klubie.Może coś z Angli? :d
0
Co ten siwy dziś wymyślil?Pogba i Martial na ławce o.o
A Lukaku który sie kopie po czole oczywiście pierwszy skład.
0
Tak dobrze wyglądał kupon.Eh :D
0
Wraca stary Arsenal :]
3
Klasy nie kupisz.
KRÓL
1
Schalke pewnie z Realem zagra.
1
Tez bym chciał.Pojedynki z siwym zawsze dużo dostarczają emocji.
14
Co za pozycja Mylera.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48272849_207220436853932_93791988276527104_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=be3cb10bb0794a9dd2b7c73b8871b256&oe=5C99E349
8
Liga angielska najlepsza ligą na swiecie :D
31
Fabregas na 9
*.*
8
A mnie nie.Boli mnie ,że tak wielki klub sobie tak słabo radzi.
3
Barca vs Liverpool.To by było coś :D
6
?
3
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47423038_555803884884915_3664479596029411328_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=ae5f2116f86f5aecdb2f8bb2e799a9c3&oe=5CAA810C
:v
4
Oczywiście że nie.Zbyt dużo jest dobrych reprezentacji by Argentyna myślała o mś.
0
Tez prawda.Mecz powinien się zakończyc gdzieś 6:1 i nikt by nie mówił o tej secie Milika :v
1
Dlatego mam nadzieję ,że odejdzie i będzie w dobrym klubie numerem jeden.Szkoda żeby się marnował gdy może regularnie pokazywać klase.Pecha ma że akurat w klubie jest Marc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Obrona Alissona była świetna,ale czy ten strzał Milika był wystarczająco dobry?Wydaje mi się że topowy snajper by to trafił.Trochę na siłe się go teraz broni.
0
A mi się wydaję że czas spotkać się z JM.
1
Faworyci nie zawiedli w swoich grupach.Liga angielska ma 4 przedstawicieli w nastepnej fazie :D
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48194102_1059990334183098_8910760995379478528_o.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=c493ef71ac1d7b82f42c05196f0f5ee9&oe=5CA21013