Najlepsze w tym piłkarzu to wszechstronnośc mając takiego gracze który moze grac na obu flankach pomocy i obrony to czysty skarb. Powodzenia Adriano ;D
Szczerze ? To bardzo male szanse sa by dolaczyl do nas w tm okienku poniewaz we czwartek gra Liverpool do EL Ligi Europejskiej i jesli zagra nie wystapi juz u nas w LM a Pep napewno nie chce tego gracza tylko na Lige.Chyba ze zazad stanie na glowach i zalatwia ten transfer w kilka godzin tak jak bylo z Adriano.
Popatrz wywiad Eto'o cytuje " Polscy piłkarze ? Nie znam " A ze iniesta nie wieszial o nim to jeszcze nic nadzwydczajnego sporo osob napewno o nim nie slyszalo ja poznalem go w FM 10 po dobrych statach jednak nie klamia bo to bardzo dobry zawodnik chcialbym go w Barcie.
Komentarze
0
haha chyba sni milan ;D tak ? to czemu nie zauwazyliscie jego talentu we włoszech jak gral w intrze bodajze 3-4 sezony ? haha zalosne.. ;D
0
Alez Vivi ;d
0
alez piekna bramka z pierwszej pilki jeszcze brawo ;d
0
Zalosne ;/ Zobaczycie na co stac Ibre w Milanie jeszcze sie caly Pep i Sandro zdziwia zal ;/
0
Cieszyc sie czy płakac ?
0
Najlepsze w tym piłkarzu to wszechstronnośc mając takiego gracze który moze grac na obu flankach pomocy i obrony to czysty skarb. Powodzenia Adriano ;D
0
ahaha super ;D Witamy w Barcie Javier :D
0
I znowu eksperymenty Guardioli ;/ Moim zdaniem powiniem wystawic mocniejszy sklad z Sevila powiniein dla mnie wygladac tak
Ibrahimovic
Maxwell Bojan
Thiago Keita Messi
Adriano Abidal Milito Alves
Mino
0
Szczerze ? To bardzo male szanse sa by dolaczyl do nas w tm okienku poniewaz we czwartek gra Liverpool do EL Ligi Europejskiej i jesli zagra nie wystapi juz u nas w LM a Pep napewno nie chce tego gracza tylko na Lige.Chyba ze zazad stanie na glowach i zalatwia ten transfer w kilka godzin tak jak bylo z Adriano.
0
siedzenaganku
Popatrz wywiad Eto'o cytuje " Polscy piłkarze ? Nie znam " A ze iniesta nie wieszial o nim to jeszcze nic nadzwydczajnego sporo osob napewno o nim nie slyszalo ja poznalem go w FM 10 po dobrych statach jednak nie klamia bo to bardzo dobry zawodnik chcialbym go w Barcie.