0

Z kazdym meczem podoba mi sie Bartra . Mysle ze moze byc solidnym obrońca dla Barcy w przyszlosci tylko pownien dostac wiecej zaufania . Teraz troche pogra ale jak wroci Mashe to wlasnie Bartra powinien byc glownym zmiennikiem .

0

Moze poprostu go lubi . Kazdy ma swoich bylych graczy Barcy w pamieci . Jednych mniej a drugich wiecej .

0

juz zamknij ryj ..

0

Ja bym chcial zobaczyc Neymara na srodku jesli juz mialby zastapic Messiego i Cesca . Tello i Alexis na skrzydlach i lecimy ;)

0

Tez chcialbym go zobaczyc ale jeszcze nie teraz . Za wczesnie jak na niego . Niech sie ogrywa w drugiej druzynie i zbiera doswiadczenie .

0

Od kiedy Bagnack to napastnik ? ;>

0

Ale asysta Sancheza ;)

0

moglby ktos napisac sklad i zmiany w jakim grala Barca bo nie mialem czasu obejzec . z gory dziekuje

0

(nowy obronca) i tak jest lepszy od Bartry juz ;) takze gorzej byc nie moze ;P

0

Tak dokladnie moj blad . Ciagle mi sie kojarzy jakos porazka 2-0 z Herculesem ;D i 2 bramki Valdeza ;P ale to byl 2010 rok bo sprawdzilem

0

Wszystko sie okaze gdy zacznie sie prawdziwa gra o tytuly. Pep tez swoj poczatek mial zly . Pamietacie ? Przegrana z Herculesem 2-0 i remis z Racingiem o ile mnie pamiec nie myli . A pozniej ? Sukces . Miejmy nadzieje ze bedzie podobnie

0

Jedyny plus to uzyskana kwota ktora pomoze nam w sciagnieciu jakiegos dobrego obroncy .

0

Pep to trener a Tito zawsze byl asystentem . Tak jest i teraz niestety ... Nie ma trenera nie ma gry . Tito moze wystawic tylko sklad na poszczegolny mecz . Zobaczcie jego zachowanie w meczu . Nigdy nie krzyknie tylko potulnie chodzi i patrzy co sie dzieje . Moim zdaniem do Barcelony powinien zawitac jakis trener z jajami ! Nasz styl ulegl zmianie i juz kazdy wie jak gramy . Smiejecie sie z Mourinho ale to on nas poniekad rozpracowal . Pierwszy mecz 5-0 ale pozniej ? Z kazdym meczem bylo lepiej i to Real dominowal w spotkaniach z Barca . Albo zarzad cos zrobi i skupi sie Barcie transferach kontraktach albo bedzie kiepsko z nasza gra

0

A moze Laporta robil lepsze co ? Henrique , Keirsson , Caceras itp na tych 3 grajkow wydal prawie 50 mln ktory zaden z ich nawet nie zdazyl pograc w pierwszym skladzie . Jedynie Caceres kilka meczy . A za ich sprzedalismy ? 5-8 mln max za wszystkich . Ja nie mowie ze Rosell jest zly albo dobry . Chodzi o to ze on nie wydaje kasy byle jak i czasami jest to zle przy negocjacjach jakiejs gwiazdy np Silvy . Teraz jest taki rynek ze oferta ktora byla niby oferowana tzn 32 mln jest smieszna jak na takiego gracza. Jak w tamtym roku mogl isc to szkoda kasy bylo i tak caly czas bedzie ...

0

Moim zdaniem ktoś powinien beknac za ten transfer . Chodzi o to ze gdyby nie jakies klauzule to Thiago nie myslal by o odejsciu . To swietny gracz i nastepca Xaviego za 2-3 lata . Rosell wyciaga z dlugow chociaz troche a Laporta tego nie robil i kupowal czasami glupich graczy za ogromne kwoty. Kazdy transfer Rosella jest przemyslany i kazda ilosc pieniedzy wydana na transfery

0

Sanchez jest mlodym i utalentowanym graczem . Ale gra pod Messiego jak kazdy gr i zawse schodzi na drugi plan . Moim zdaniem powinismy go zatrzymac na kolejny rok . Zobaczymy moze sie odblokuje bo ostatnio zaczol grac swoje . Co do Songa ... Ma chlop pecha ze gra a pozycji Busiego ale mimo to dostaje zbyt malo minut . Montoya ? Swego czasu garl nawet regularnie jak Dani m kontuzje i slabo sie spisywal . Szkoda go troche ;/ na miejscu Tito dawalbym mu wiecej szans a jak nie to wypozyczenie do lepszych druzyn La Liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?