Emanuella
Dołączył/a: maj 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i proszę Villa :)))
0
HAHAHAHA mi się śniło że Barca wygrała 18:14 ... xD
0
ufff złapał
0
Tego meczu chyba nie zapomnę do końca życia xD
0
,,Karny , czerwona kartka , hat-trick i samobój - w tym meczu jest wszystko "
0
noooooo Pique Puyol Alves wracajcie !!!! co się stało z obroną Barcy w 19 min było 3-0 ???
0
Już się nie mogę doczekać , to już jutro :)) VICE EL BARCA !!!
0
73 % posiadanie piłki hahahaha ... ;))) mówcie co chcecie ja tam uwielbiam "tiki- take " xD
0
:((((( szkoda ... Dziękujemy i życzymy powodzenia :))))
0
Pintoooooo ;D !!!
0
hahahahahhahahaahahahahahah powtórz bo nie słyszę ... co ? hahahahahahahahahahahahahahaha
0
Szału nie ma ....;) przyznam że ostatnio były faktyczne ładniejsze ale te są nawet w miarę ;D po prostu trzeba będzie się przyzwyczaić !!
0
Niee błagam tylko nie Pique , on jest naprawdę świetny ;//
0
Leo Messi Mały Wielki Człowiek