O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kontrakt dożywotni nie oznacza, że zawodnika nie można sprzedać! To jest po prostu kontrakt bez końca, ale jeśli on by chciał odejść a klub chciałby go sprzedać to by odszedł i tyle. Taki kontrakt to bardziej ukłon w stronę gracza, coś w rodzaju podziękowania za te wszystkie lata i "zachęta" do ciągłej gry na wysokim poziomie (klub mi zaufał, więc muszę się odwdzięczyć dobrą grą).

Dlatego osobiście nie miałbym nic przeciwko takiemu kontraktowi dla Xaviego, ale wydaje mi się, że sam zawodnik będzie raczej sceptycznie nastawiony (z powodów wymienionych przez Public R).

0

bazzo, kto Ci tak nakłamał?! W jego przypadku myślano o tym, ale pomysł szybko upadł :)

0

Z Pekinu do Argentyny wcale nie jest daleko, polecam spojrzeć na globus a nie na mapę :P To tak odnośnie komentarza fcbszklany, bo wszyscy wiemy, że do Argentyny będzie leciał z Barcelony, już po powrocie do Hiszpanii, po rozpoczęciu ligi.

0

Ten sam odcinek kręgosłupa co Toure. Nie ma to jak dwóch defensywnych pomocników z problemami kręgosłupa :P

0

fffj, co zobaczymy? Przecież on nadal jest zawodnikiem Ajaxu, tylko TYMCZASOWO TRENUJE z drugą drużyną Barcy.

Zobacz wszystkie

0

bazzo, kto Ci tak nakłamał?! W jego przypadku myślano o tym, ale pomysł szybko upadł :)

0

Niedzielan tym wywiadem okazał przeciwnikowi należyty szacunek, podszedł do meczu realistycznie i mądrze gadał, a wy kpicie i szydzicie zarówno z niego jak i z Wisły.

Ja w dwumeczu jak i w ogóle w piłce nożnej kibicuję Barcy, ale szacunek się należy każdemu. Czy gramy z Beitarem czy z Wisłą czy z Realem czy z Alcoyano.

Chciałbym, żeby polska drużyna grała w LM, ale dopiero kiedy w końcu polski futbol zbliży się choć trochę poziomem do europejskiej piłki, kiedy zniknie szambo, w którym obecnie siedzimy. Dla mnie osobiście byłoby wstydem, gdyby w tym sezonie któraś polska drużyna grała w LM, w sezonie w którym ze względu na takie machlojki i mataczenia liga rusza z 2 kolejkowym opóźnieniem, kiedy do 3 kolejki nikt nie wie w której lidze ma grać?! To byłaby porażka sportowa, logistyczna, organizacyjna, a nawet polityczna, bo nie wątpię, że politycy między sobą by na nasz temat żartowali :D

0

Henry... na lewym skrzydle?! Coś czuję, że Pep chce porównać ich grę bezpośrednio, kiedy grają razem. Mam nadzieję, że tym meczem Eto'o sprawi, że Pep będzie pierwszym który blokowałby jego transfer :D

0

Kontrakt dożywotni nie oznacza, że zawodnika nie można sprzedać! To jest po prostu kontrakt bez końca, ale jeśli on by chciał odejść a klub chciałby go sprzedać to by odszedł i tyle. Taki kontrakt to bardziej ukłon w stronę gracza, coś w rodzaju podziękowania za te wszystkie lata i "zachęta" do ciągłej gry na wysokim poziomie (klub mi zaufał, więc muszę się odwdzięczyć dobrą grą).

Dlatego osobiście nie miałbym nic przeciwko takiemu kontraktowi dla Xaviego, ale wydaje mi się, że sam zawodnik będzie raczej sceptycznie nastawiony (z powodów wymienionych przez Public R).

0

@Branis Toure - owszem, w nizszych ligach tak jest, wtedy to gospodarz proszony jest o zmiane strojow, bo ma drugi komplet na miejscu. Natomiast w meczach na poziomie miedzynarodowym/pierwszoligowym kazda druzyna bierze przynajmniej 2 komplety na mecz. Widocznie Wisła leciała jakas tania linia lotnicza i mieli bilety bez bagazu i wszystko popakowali do podrecznych :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?