0

no to sie Hleb nagra w koncu ;p

0

powiem krotko;p czytaj newsy z jakiejs innej strony bo nawet pudelek.pl ma bardziej prawdobodne newsy niz onet.... nic takiego na pewno nie mialo miejsca, sprawdzalem na stronie uefy i nic takiego nie ma, wiec nie wiem jak tam sie czegos takiego doczytales...

0

Krux

Juz monitor bialy?:)

0

Deadcandance

wstyd? za walke do konca? za wygranie polfinalu z drewniana druzyna chelsea? ty sie wstydz ze twoja druzyna nie potrafi grac do konca... ta taktyka i nieskutecznosc drogby musiala sie w koncu zemscic....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?