0

No to zapinamy pasy i jedziemy dalej, tym razem z Tito na czele

0

Wierze w Tito i sądze że będzi dobrym trenerem, ale czas pokaże co się stanie pod jego wodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?