zgodzę się co do kibiców ... w Milanie chociaż reagują na to co się dzieje a u nas to przychodzą jak do teatru i cicho siedzą ... czasami trafiają się grupy które wspomogą drużynę dopingiem ale to niestety czasami
zgodzę się co do kibiców ... w Milanie chociaż reagują na to co się dzieje a u nas to przychodzą jak do teatru i cicho siedzą ... czasami trafiają się grupy które wspomogą drużynę dopingiem ale to niestety czasami
Komentarze
0
zgodzę się co do kibiców ... w Milanie chociaż reagują na to co się dzieje a u nas to przychodzą jak do teatru i cicho siedzą ... czasami trafiają się grupy które wspomogą drużynę dopingiem ale to niestety czasami
0
Barca, Villarreal ,Zenit , BATE Borysow
0
3:0 i 2 czerwone kartki dla Brazyli
0
3:0 :( karny
0
2:0 dla Argentyny ;/ jestem za Brazylią
0
2:0 dla Argentyny ;/ jestem za Brazylią
0
3:0 :( karny
0
3:0 i 2 czerwone kartki dla Brazyli
0
Barca, Villarreal ,Zenit , BATE Borysow
0
zgodzę się co do kibiców ... w Milanie chociaż reagują na to co się dzieje a u nas to przychodzą jak do teatru i cicho siedzą ... czasami trafiają się grupy które wspomogą drużynę dopingiem ale to niestety czasami