ELpArtido
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
To świadczy o pewnym poziomie jaki Real jednak prezentuje i ma trochę lepszy od nas
1
Sprzedadzą ze względu na zasadę transferowego fair play.
0
Pogba już raczej do City pójdzie na 90% - 100 mln i 9 mln rocznie. Do tego my mamy zakaz do stycznia 2016 więc wiadomo co wybierze
0
:/ Real nam sprzątnie w tym okienku wszystkie wspaniałości jakie się na przyszłość zapowiadają a nam zostaną same stare kaleki... Informacja potwierdzona przez AS i MARCA.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/real-madryt-pozyskal-utalentowanego-napastnika/9hhxh5
0
Komentarz usunięty
0
tak w dupie masz a jakby messi wygrywał to byś pisał że pichcichi najważniejsze :)
0
No niestety najlepsi tak mają ;)
0
Barca lepsza jako zespół w tym sezonie ale Ronaldo jak widać lepszy od Messiego. Zdecydowanie.
0
Podaj źródło bo nie wierzę.
0
Może trochę nie na temat ale De Gea jednak będzie już na 100% w Realu. David De Gea has agreed personal terms with Real Madrid. The goalkeeper's contract will be worth over €5 million (£3.6m) per season and will expire in either 2020 or 2021. Manchester United want €40m (£29.1m) in order to complete the move.
4
Suarez już ostrzy zeby na Chielliniego.
0
Jeden rozsądny i mądry.
2
0
Dzisiaj w stolicy u mnie na termometrze w cieniu było 37 stopni...
0
Co wy gadacie Kevin De Bruyne jest gorszy nawet od Zlatana. A co do meczu atl.m jak dzisiaj przegrają albo zremisują to mamy przewalone...
0
Zagra na 100%.
1
W każdym meczu może się coś zemścić.
1
Ath. Bilbao1 - 1La Coruna - Ciekawy mecz La Coruna na prawdę świetnie dzisiaj grała. Mówię wam nie cieszmy się jeszcze.
4
Tylko kiedy przyszedł do nich bale i james. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz
0
No właśnie tylko faworytem więc nie wiadomo nic tak naprawdę.
0
Mówimy o potrójnej koronie. Nie zdziwię się jak zakończymy sezon tylko mistrzostwem.
0
0
Nie cieszmy się tak z tych 40 goli messiego bo real ma po dzisiejszym meczu łatwiej niż my i ronaldo na pewno dzisiaj jak i w nst meczach nie odpuści wiec tak samo bedzie walka o mistrzostwo jak i o złotego buta do końca.
0
Też to zauważyłem. Po jakiego wała tam leziecie? Potem się dziwicie, że oni wpadają tutaj i robią to samo. Tacy z was kibice a wchodzicie na stronę odwiecznego rywala? Śmieszni jesteście trochę
0
Neymar to taka słabizna że już niektórzy drugoligowcy są lepsi
0
Raczej dzisiaj nie możliwe bo strasznie słabo gra oprócz asysty to czysty piach
0
Neymar dzisiaj cieńko tak samo Ivan pomimo gola ledwo co biega.. boże co on robi tutaj w ogóle już lepiej gdyby w ogóle nie przychodził do nas
0
srake grają dzisiaj nie zdziwię się jak mecz zakończy się remisem. Straszny ten neymar...
0
Cel uświęca środki :)