0

henry wypowiadał sie ze chce grac na środku a pepe dalej swoje :(

0

wydaje mi sie ze pep wystawi formacje 4-4-2

0

najwazniejsze ze jest na tvp2 taki mecz ;P

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?