Dymek192
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wolica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie jestem za remontem Camp Nou. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba najważniejszym jest ten, że ten stadion to legenda i historia nie tylko całego klubu, ale i Europy. Tak wiele się tu wydarzyło, tyle wspomnień, pięknych chwil... Nie wyobrażam sobie żeby ten stadion zniknął lub nie był domem całego Barcelonismo. Byłaby to wielka strata. Budżet też zostałby poważnie nadszarpnięty a chyba chodzi o spłatę długu a nie o powiększanie go. Poza tym dzięki tej decyzji mam nadzieję że zachowana zostanie tradycja o której trzeba pamiętać. Myślę że dla wielu kibiców Barcy pojawienie się na koszulkach reklamy z której klub czerpie zyski był już ciosem, bo było to odejście od wieloletniej tradycji, Barca była jednym z nielicznych, którzy się tego trzymali ale do czasu. Strata Camp Nou byłaby tym boleśniejsza. Rossel mówi, że remont nie pozwoli mieć najlepszego stadionu na świecie? Czy tylko o to chodzi? O to by budynek był najnowocześniejszy i najpiękniejszy? Ja myślę, że chodzi o coś więcej i dlatego mam nadzieję, że Camp Nou pozostanie domem tego klubu i potrzeba tylko remontu.
0
Oczywiście że każdy wolałby żeby reklamy na strojach Barcy nie zagościły. Ale tak się stanie prędzej czy później. Klub jest zadłużony i każdy zastrzyk gotówki jest potrzebny. Już nigdy nie będzie jak kiedyś. Zaczęło się od Unicefu. Akurat mi się podoba ich logo na koszulkach jeśli chodzi o walory estetyczne. Ale z drugiej strony niektóre kluby również wspierają Unicef i nie afiszują się tak z tym. Zobaczymy co z tego będzie
0
Trochę z innej beczki... Wie ktoś w jakich koreczkach gra Iniesta w tym meczu??
0
Kontrakt ok ale cena odstępnego... Wg mnie za duże pieniądze. Już bym wolał żeby starali się o niego za rok a teraz kupili jakiegoś pomocnika
0
A ja bym sobie odpuścił Czyhrynskiego. Dobry bo dobry ale na tę chwilę bardziej potrzebny jest pomocnik. Potem można się o niego ewentualnie starać. Albo zrobić jak Real z Riberym i zaklepać go sobie na przyszły rok. Tylko nie wiem ile ma do końca kontraktu
0
zaandam
Co tam jest bo wyskakuje błąd jak wchodzę w link
0
Życzę szybkiego powrotu do treningów. Na początku nie będzie prezentował się w najwyższej formie dlatego ja dałbym mu pograć w rezerwach jak wróci po tak długiej kontuzji. Tam wróci mu pewność siebie
0
Jak najbardziej jest potrzebny. Zwłaszcza za darmo. Maxwell na skrzydle może sobie poradzić. A najważniejsze że daje nam to większe możliwości rotacji. Abidal będzie mógł grać na środku obrony a wtedy jak zacznie się PNA Pique lub Marquez będą mogli przejść na defensywnego pomocnika
0
50 mln??!!! To woła o pomstę do nieba!! Ludzie ja rozumiem że on jest dobry ale dawać tyle kasy, Eto, i Hleb na wypożyczenie??!! A Laporta tak jechał na Real że tyle kasy wydają...
Jeszcze tylko jeden mały szczegół... Real za Benzeme dał 35mln... Teraz Ibra jest lepszy ale Benzema jest chyba 6 lat młodszy... Moim zdaniem za dużo dopłacają za Ibre...
0
Mi to się jedna rzecz nie podoba... W tym okienku pozbędziemy się łącznie około 3-5 graczy. Na razie mamy Maxwella i przyjdzie "chyba" Ibra. Pep tu powiedział że przyjdzie jeszcze max dwóch piłkarzy. I tu moje pytanie. jak mamy mieć szeroką kadrę kiedy ona cały czas będzie liczyła taką samą liczbę piłkarzy??? Ten sezon będzie jeszcze cięższy i naprawdę przydałoby się mieć op dwóch graczy na każdą pozycję. najbardziej to niepokoi mnie kto będzie zmiennikiem dla Messiego i naszych dwóch kreatywnych pomocników. Pedro? Czy udźwignie tą odpowiedzialność? i nie mamy nikogo równie kreatywnego na zmianę jak Xavi i Iniesta
0
Jak oni chcą mieć długą ławkę rezerwowych sprzedając zawodników?? A ja to bym pomyślał nad znalezieniem zmiennika dla Messiego bo na razie godnego zastępcy nie ma
0
Szczerze to ten transfer ma na celu wywrzeć presję na Llorente by puścił Ville. Bo to jego ostatnia szansa na transfer. Bo niby po co Laporta mając już zapewniony transfer Ibry wysyłałby pismo do Valencii?? Mówię wam że jescze może być i ten Villa.
Druga sprawa... Jeśli już Ibra do nas trafi... I będzie grał bardzo dobrze... To wypisze sobie wszystkie loginy tych którzy teraz mówią że to zły gracz a potem jak będą się nim nagle zachwycać to przypomne im co pisali wcześniej. Bo Ibra to BARDZO dobry gracz i Guardiola od początku swej pracy z Barcą szukał wysokiego napastnika
0
Niech mi ktoś powie dlaczego u nas gra on na pomocy?? Przecież to napastnik
0
Transfer Davida do nas jest mało prawdopodobny. ALe popatrzmy czy go potrzebujemy tak bardzo? Otóż nie. Potrzeba nam tylko lewoego obrońcy i jednego/dwóch pomocników. W ataku i tak ciągle są rotacje i raz na środku gra etoo(oby został) raz messi, raz bojan. Do tego przyjdzie Keirrison. Kupno pomocnika wiele nam da. Iniesta będzie mógł wtedy częściej występować na skrzydle (a dobrze się tam spisuje). Hleb jak wróci do formy to też będzie mógł grać na skrzydle. Wtedy Titi na szpicy. A w środku właśnie jakiś kupiony pomocnik by zmieniał Inieste. I po co nam wielkie transfery?? Ja tylko marzę o Fabregasie;)
0
Ja się cieszę że zostaje. Oby było jak z Titim. Szkoda się pozbywać tak wszechstronnego zawodnika. Zobaczycie że jeszcze się odnajdzie w składzie
0
Nie ma się co teraz napinać na Cesca. Trzeba wzmocnić lewą stronę obrony i napadu i ściągnąć tego Mascherano. Fabregas przyjdzie za rok jak będzie nowy prezes. Perez obiecywał CR7 i to była karta przetargowa. Podobnie będzie u nas tylko że tą "kartą" będzie Fabregas
0
Za 60 milionów to można kupić Davida Ville i jeszcze Ribery mógłby przyjść. Wydawanie tyle pieniędzy za jednego zawodnika to głupota. Zresztą po co on Barcelonie?? Naprawdę za te pieniądze można kupić dwóch świetnych graczy
0
Przepis o anulowaniu kartek na finał będzie obowiązywał od następnego sezonu. Sylvinho jest doświadczony. Jak dobrze pójdzie to marquez może być zdrowy(jest taka możliwość). Z manchesterem będzie o tyle lepiej grać że oni też mają świetny atak. I nie sądzę że zamurują się jak Chelsea. A Barca lubi grać otwarte mecze
0
Jakby drogba strzelił to sam na sam w drugiej połowie to by nawet nie było rozmowy o tych karnych. Ale Chelsea ma coś takiego (głównie Drogba) że lubią nurkować w polu karnym. Jak się ma jednego zawodnika więcej i napastnika się zmienia na obrońcę to tak to się kończy. Sami są sobie winni. Ale zawsze jak się nie wygra to się szuka winnych. Terry jest spoko... Po meczu poszedł do szatni barcy i im pogratulował
0
Mecz najlepszy nie był w wykonaniu Barcy. W dodatku te błędy sędziego... Trochę przypomniało mi to finał ligi mistrzów z Paryża... Mieliśmy szczęście że nie było dwóch karnych... Ale wyrzucenie Abidala też było niesłuszne. W finale trzeba pokazać że naprawdę Barca jest najlepszą drużyną w europie. VeB!!
0
Valdes
0
Ja nie chcę żeby było znowu że w ostatnich kolejkach marnujemy przewage... Kurde no nie po to się tyle pracowało caly sezon. A co do bramkarza... Powiedzmy sobie szczerze. trzymamy go tylko dlatego bo real w swojej druzynie ma wychowanka. I to jest kompleks barcy. Chca tez miec wychowanka na bramce. Litosci!!! Mamy wiecej wychowankow w druzynie niz real. Na cholere nam ten Valdes??!!
0
Jak barca kupi Riberiego to henry bedzie mogl grac na srodku. Więc problem z wyjazdem Eto sie rozwiązuje. Przydłby się jeszcze ktoś na lewą obronę i jakiś zmiennik dla Alvesa. Ma on żelazne płuca ale on też się męczy.
0
Dwa mecze i już prasa wiesza psy na Barcy. KOchane media:) Teraz musimy wygrac zeby pokazac ze jestesmy najlepsza druzyna w europie. Kazdemu zdarza sie zadyszka. A lepiej ze zlapalismy ja teraz niz na koniec sezonu w finale ligi mistrzow. PAmietacie cudowny sezon gdy wygralismy lige mistrzow? Final nie byl juz taki dobry. Forma wtedy oslabla. Ale wygralismy. VISCA EL BARCA!!!!
0
Barca bez wątpienia ma najlepsza akademie pilkarska na świecie. Spójrzcie ilu wychowanków jest w pierwszej drużynie. Myślę że niedługo dołączy też Ella:)
0
Świetna wypowiedz. :D A Maradona mówi tak o Messim dlatego bo widzi że Messi będzie od niego lepszy i jest zazdrosny