Kiel zawsze jest mocne i zawsze jest faworytem. Kupnem samego Duvnjaka udowodnili, że chcą wygrać LM. Vive na ten sezon nie będzie zbytnio modyfikować składu. Sam prezes Servaas mówił, że dopiero w sezonie 2014/2015 będą zmiany, dowodem jest kupno Reichmanna na ten właśnie sezon. Ale w przyszłym sezonie raczej nie będzie żadnych niespodzianek typu wygrania Ligi Mistrzów przez Hamburg czy inny zespół tej klasy. Barcelona z Karabaticiem i Lazarowem w składnie będzie nie do powstrzymania.
W ciągu meczu może czasami jest nudna, ale jak Messi lub Sancheza rozpoczyna lub kończy rajd, jak Xavi, Iniesta lub Fabregas ślą prostopadłe podanie do któregoś z ofensywnych zawodników to każdy: Prezes, Zawodnik, Trener i Kibic na pewno są zaciekawieni "jak oni to robią" i z przyjemnością na to patrzą ! ;p
David Luiz nie gra rewelacyjnie w PL, ale w LM ostatni mecz z Benficą z Terrym ( tylko z Terrym ) stanowi mocny punkt drużyny,.. ja nie widzę sensu sprowadzać go do Barcy !
Komentarze
0
bramkarz w wieku 34 lat bd kończył za rok lub dwa karierę ;o za 5-6 lat chyba ;)
0
Kiel zawsze jest mocne i zawsze jest faworytem. Kupnem samego Duvnjaka udowodnili, że chcą wygrać LM. Vive na ten sezon nie będzie zbytnio modyfikować składu. Sam prezes Servaas mówił, że dopiero w sezonie 2014/2015 będą zmiany, dowodem jest kupno Reichmanna na ten właśnie sezon. Ale w przyszłym sezonie raczej nie będzie żadnych niespodzianek typu wygrania Ligi Mistrzów przez Hamburg czy inny zespół tej klasy. Barcelona z Karabaticiem i Lazarowem w składnie będzie nie do powstrzymania.
0
Iskra Kielce to dawna nazwa Vive Targi Kielce ;)
0
Wielki szacun !
0
Szkoda, że nie przedłuża. Dobry zawodnik, ale nie można narzekać.
0
Szkoda, że nie przedłuża. Dobry zawodnik, ale nie można narzekać.
0
Wielki szacun !
0
W ciągu meczu może czasami jest nudna, ale jak Messi lub Sancheza rozpoczyna lub kończy rajd, jak Xavi, Iniesta lub Fabregas ślą prostopadłe podanie do któregoś z ofensywnych zawodników to każdy: Prezes, Zawodnik, Trener i Kibic na pewno są zaciekawieni "jak oni to robią" i z przyjemnością na to patrzą ! ;p
0
bramkarz w wieku 34 lat bd kończył za rok lub dwa karierę ;o za 5-6 lat chyba ;)
0
David Luiz nie gra rewelacyjnie w PL, ale w LM ostatni mecz z Benficą z Terrym ( tylko z Terrym ) stanowi mocny punkt drużyny,.. ja nie widzę sensu sprowadzać go do Barcy !