0

Komentujcie w tym newsie :-)

http://w ww.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32128

0

Na 99% za godzinkę będziemy oglądać celebrację Barcy :-)

0

Achmed, to chyba ta co wcześniej bo igool tv też już śmiga :)

0

Sorry, nie doczytałem.

0

Mati, po Polsku? Bo ja oglądam tutaj

http://w ww.fullsportshd.com/fschannel1.htm

ale niestety w innym języku..

0

Dzięki mati. Muszę celebrację po polsku pooglądać...

0

Nie mam właśnie dobrego. Na igoolu próbuję coś zrobić. Jak wpadła druga?

0

Coś u nich padło. Zmienili na justin tv.

0

Spoko średni. Działa wam channel na igoolu?

0

O nie padł kanał...

0

Pedro po ziemi wstrzeliwał i odbiła się od obrońcy.

0

Mieliśmy szczęście

0

Messi gra strasznie egoistycznie. Nie pierwszy raz zresztą.

0

U mnie cały czas transmisja na linku achmeda śmiga...

0

Dzięki Achmed. Myślicie że to będzie na skrócie czy trzeba będzie cały mecz ściągać? :-)

0

Co zrobili Alves z Bojanem? Bo akurat czytałem komentarze :-/

0

Achmed, jesteś wielki. Dokładnie tego szukałem !

Dzięki :)

0

Ostatnio oglądałem mecz na necie, była transmisja z C+ Sport, po polsku, dobra jakość. Nie ma ktoś może teraz?

0

Blaugrana293 daj link

0

Ok, dzięki, jakoś nie mogłem skojarzyć.

0

Dlaczego nie gra Iniesta?

0

A dlaczego Iniesta nie gra?

0

Będzie co oglądać. Messi pokazał wreszcie w Lidze Mistrzów co potrafi.

0

Ja już zapytam bo tylko tydzień- gdzie na necie można będzie pooglądać El Classico bez lagów (net 1mb)?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?