Drevis
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentujcie w tym newsie :-)
http://w ww.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32128
0
Na 99% za godzinkę będziemy oglądać celebrację Barcy :-)
0
Achmed, to chyba ta co wcześniej bo igool tv też już śmiga :)
0
Sorry, nie doczytałem.
0
Mati, po Polsku? Bo ja oglądam tutaj
http://w ww.fullsportshd.com/fschannel1.htm
ale niestety w innym języku..
0
Dzięki mati. Muszę celebrację po polsku pooglądać...
0
Nie mam właśnie dobrego. Na igoolu próbuję coś zrobić. Jak wpadła druga?
0
Coś u nich padło. Zmienili na justin tv.
0
Spoko średni. Działa wam channel na igoolu?
0
O nie padł kanał...
0
Pedro po ziemi wstrzeliwał i odbiła się od obrońcy.
0
Mieliśmy szczęście
0
Messi gra strasznie egoistycznie. Nie pierwszy raz zresztą.
0
U mnie cały czas transmisja na linku achmeda śmiga...
0
Dzięki Achmed. Myślicie że to będzie na skrócie czy trzeba będzie cały mecz ściągać? :-)
0
Co zrobili Alves z Bojanem? Bo akurat czytałem komentarze :-/
0
Achmed, jesteś wielki. Dokładnie tego szukałem !
Dzięki :)
0
Ostatnio oglądałem mecz na necie, była transmisja z C+ Sport, po polsku, dobra jakość. Nie ma ktoś może teraz?
0
Blaugrana293 daj link
0
Ok, dzięki, jakoś nie mogłem skojarzyć.
0
Dlaczego nie gra Iniesta?
0
A dlaczego Iniesta nie gra?
0
Będzie co oglądać. Messi pokazał wreszcie w Lidze Mistrzów co potrafi.
0
Ja już zapytam bo tylko tydzień- gdzie na necie można będzie pooglądać El Classico bez lagów (net 1mb)?