0

Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Oj, oj, oj ale zdjęcie, jeszcze z mundialu :/

0











Nie ma co jak porównywanie ich obydwu ^^

0

RealCF17

Wg. ciebie musimy czekać na koniec sezonu, aby sie przekonać, że Ronaldo jest gorszy. My nie musimy czekac. Piąteczka!

0

Mała literówka, Gran Derbi powinni być, a jest Gran Debri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?