1

Świetna wypowiedź, podpisuję się całkowicie. Mimo wszystko będę mu kibicował w PSG.

1

Fajnie dzisiaj zagrał. Wniósł dużo świeżości i ożywienia. Duży plus.

0

A widzisz, źle coś odczytałem na Livescore.

0

Powodzenia Legendo!

0

West Ham, których eliminuje drużyna z Malty? Eh.

0

Trzeba posłać skan dowodu, także ten...
Ale jakość jest dobra i bardzo fajnie sie ogląda mecze.

0

"Trzechsetny" - Co to za słowo?? O_o

0

Kurde Atletico ma taki skład że śmiało mogłoby walczyć o najwyższe trofea...

0

Gdzie można zobaczyć więcej takich karykatur ??

0

Będą mieli jeszcze jedną szansę ;]

0

W Lidze Typerów postawiłem 3:0 dla Barcy. I myślę, że ten wynik jest jak najbardziej prawdopodobny.

0

Ukraina na 10 miejscu? Ciekawe ;p

0

Ładnie strzelił;]

0

Przyszedł by do nas i co? Ławka;] Henry (mimo, że ostatnio słabiej) i Iniesta póki co są nie do wygryzienia.

A to, że chłopak zagrał kilka dobrych meczy na Euro nie oznacza, że poradziłby sobie w lidze hiszpańskiej.

Niech idzie do tego Bayernu, zobaczymy.

0

Też tak myślę, pokonanie Sportingu przy optymalnej formie nie powinno sprawić problemu mimo, że gramy na wyjeździe. A ważne jest wyjście z pierwszego miejsca.

0

www.meczyki.pl tam też są wszystkie skróty meczów z różnych lig.

0

Malaga po 8 minutach już ma dwie żółte kartki;] Nie dotrwają w 11;p

0

Trudno, z naturą nie wygramy

0

prawie 9 bo jedna była samobójcza :P

0

Heh, Scholes był dobry :-P

A swoją drogą ciekawy jest ten Danny, może dostanie się do reprezentacji Portugalii

0

Myślę, że Juventus raczej nie.... Chelsea prędzej.

0

No w sumie z nowych nabytków tylko Dani Alves jako tako się sprawdza... Pep będzie musiał pokombinować z ustawieniem i wtedy zobaczymy... Bądźmy dobrej myśli :-)

0

I dobrze, niech nabiorą doświadczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?