0

Myśle że nic duzego im sie nie stalo przeciez sami opuszczali murawe

0

Manchester farciarz

0

Kiedy Puyol ma wrócić?

0

Jezeli nie poprawimy gry w powietrzu to bedzeimy miec ogromy problem z takimi przeciwnikami jak Manchester United oni graja bd w powietrzu co udowodnili we wczorajszym meczu z Interem strzelajac w ten sposob 2 bramki

0

chociaz i henry tez zepsul duzo sytuacji

0

nastepna poprzeczka policzy mi ktos ile juz mial sytuacji ??

0

Z taka skutecznoscia eto to nie mamy czego szukac

0

Dlaczego henry u nas nie bije wolnych przeciez tak kijowo wychodza chodzi mi o strzaly nie o wrzutki

0

Messi powinien grac tam gdzie gra a henry z eto powinni sie wymienic bo teraz henry jest duzo skuteczniejszy

0

Przykro mi to mówić totalne DNO. Z taka gra z 3 pucharów nie bedzie zadnego

0

Właśnie challenger o to mi chodzilo. I wymiana messi- henry byla by dobra poniewaz latwiej bylo by im wrzucac messi jest lewo a henry prawo nozny. Co z tego ze henry czasem minie obronce jak swoja ,,gorsza'' noga nie jest w stane dobrze dograc.no ale z drugiej strony dobrze funkcjonowalo ostatnio skrzydlo z messim i alvesem.No ale myśle ze czasem taka zmiana by nie zaszkodzila

POZDRO

0

Nie wiem może niektórzy sie ze mna nie zgodza ale uważam że zmiana pozycji między eto i messim jest bezsensu.Wolałbym widzieć zmiane na lini henry-eto lub henry-messi. Po za tym nie ma strzałów z dystansu jeżeli nie mogą się dostac pod bramke koronkowymi akcajmi to może po jakichś bombach z dystansu by sie troche luzu zrobiło.Taka jest moja opinia.

POZDRO DLA WSYSTKICH KIBICÓW BARCY

0

Orientujecie się czy Anders Iniesta wróci na rewanż ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?