0

2 polowa zdecydowanie lepsza dla Arsenalu, calkiem fajnie pogrywa ten mlody defensywny pomocnik z bujna fryzura; Ozil jakies nieporozumienie dzisiaj

2

Prosze mi tylko Ivana nie forsowac

6

Co za dzikus z tego Hazarda

1

Ale to sie wszystko ciagnie

6

Bayern wygrywa z jakimis pasterzami 20-2 XD

0

Arthur z numerem 8 na zdjeciach do tego sezonu (story na instagramie Barcelony)

0

Wie ktos kiedy beda podane oficjalne numery zawodnikow na najblizszy sezon?

6

Football Menager w tym okienku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

kto w ogole oglada ten zalosny program?

2

Dark zdecydowanie jeden z najlepszych znanych mi seriali, serdecznie polecam kazdemu

57

Chłopak sie martwi, ale wakacji ani mysli skracac...

0

Brawo riki .

2

o fajnie, dzięki

0

Wie ktos gdzie bedzie mozna obejrzec tournee?

4

Ale bym sie smial gdyby Malcom dal wiecej pozytku w przyszlym sezonie niz Dembele XD

1

XDDDD .

1

Chyba cały świat ma ból dupy

0

its coming home!!!!!

0

Ciekawe co by bylo jakby Argentyna przeszla Francje w 1/8...

0

https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/3018111915000987/
Jose: Good team, with a little fellow :D

9

Laccazzette by zdazylXD

3

Będę tęsknić grzmot:/

0

Wytłumaczy mi ktos dlaczego wczoraj nie podyktowano tego karnego?

0

Marzenia...

0

Ok dzięki.

0

Mecz leci tylko na tvp sport??

0

Di Maria będzie gotowy na finał ??

1

300

0

Aż sześciu byłych i obecnych zawodników Blaugrany :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?