1



Rok odsiadki, a ustawiony do końca życia. W sumie git.

1

3



A wy jak uważacie, bo ja jestem prawie pewien, że go zabili.

2



I to celowe nie pokazanie Lewego obrońcy xD Ale paka wybitna.

16



To jest człowiek mem xD

0



Pytanie retoryczne, czy to co robi ten pan jest normalne?

6



To jest hit xD xD xD

3



No i muszę pochwalić :)

12



Prawdziwe kino :D

44



Dokładnie xD

23



Głośno zaśmiane xD

13



Ale skład mieli wtedy :o

8



Sędziowanie w ekstraklasie na poziomie ligi, czyli bardzo słabe. Co to jest XD

0

Przyznawać się kto wymienił już opony na letnie xD

2



Tego sobie i wam życzę.

6



Dalej ich trzyma xD

8

PSG, Real, Bayern. 3 z 4 klubów z zagranicy których nie trawię najbardziej xD Do pełni szczęścia brakuje tylko Juve :D

Całym sercem za BVB

9



To Juve bez kasy będzie jeszcze bardziej bez kasy xD

0

@Krzysztof1987 ok? Yamal 1 dostał. Mbappe 8. Xavi 3, za co tak nisko. Ter Stegen 4? Donnarumma 6?

0



Na dobicie jeszcze to.

2



Przecież te oceny są odklejone.

21



PL znów wygraną? Stare, znałem xD

0

@mekston Na razie MVP sezonu.

0

Co roku wszyscy się napinają w tej Anglii, a i tak znowu wygra City? Ale dziś Liverpool i Arsenal się kompromitują xD

2



Bosak ostatnio wybitna forma :)

19

https://x.com/_Dyszka/status/1778877795243827627

Ło matko jak bardzo prawdziwe.

6



Wielki klasyk xD

5



Ban u tej Pani to obowiązek xD

4

@Monegros A ile miała mieć jak dopiero co urodziła? To chyba logiczne, że zaraz po porodzie nie chodziła do Sejmu. W "normalnym życiu" też kobiety zaraz po porodzie nie idą do roboty przecież.

@MessiForeverTheBest Akurat ja Bardzo lubię wypowiedzi Bosaka więc dla mnie to komplement w jej kierunku xD

6



Można się zgadzać lub nie z przekazem, ale wystąpienie bardzo dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?