‼️Cristiano Ronaldo wygrał arbitraż z Juventusem. Bianconeri będą musieli wypłacić Portugalczykowi 19,5 mln euro brutto zaległych pensji plus odsetki. [Guidi] https://t.co/npFzDq0te5">pic.twitter.com/npFzDq0te5
VAR w meczu Barcelony z PSG przeoczył sytuację, po której powinien wezwać sędziego głównego do monitora. Gundogan nie przewrócił się sam, lecz dlatego, że Vitinha trącił go od tyłu udem w stopę. Gdyby sędzia to widział, powinien podyktować rzut karny.https://t.co/wQWbwpR2Ri">https://t.co/wQWbwpR2Ri
„Myli Pani podstawowe terminy będąc członkiem rządu, więc dobrze żeby się Pani troszkę douczyła, tam macie w ministerstwach departamenty prawne, proszę się z nimi skonsultować” - @krzysztofbosak vs @KotulaKathttps://t.co/LQLvPZwDUY">pic.twitter.com/LQLvPZwDUY
@Monegros A ile miała mieć jak dopiero co urodziła? To chyba logiczne, że zaraz po porodzie nie chodziła do Sejmu. W "normalnym życiu" też kobiety zaraz po porodzie nie idą do roboty przecież.
@MessiForeverTheBest Akurat ja Bardzo lubię wypowiedzi Bosaka więc dla mnie to komplement w jej kierunku xD
1
Rok odsiadki, a ustawiony do końca życia. W sumie git.
1
https://x.com/Fastinfoo/status/1783983039250374824
Nie no to jest hit xD
3
A wy jak uważacie, bo ja jestem prawie pewien, że go zabili.
2
I to celowe nie pokazanie Lewego obrońcy xD Ale paka wybitna.
16
To jest człowiek mem xD
0
Pytanie retoryczne, czy to co robi ten pan jest normalne?
6
To jest hit xD xD xD
3
No i muszę pochwalić :)
12
Prawdziwe kino :D
44
Dokładnie xD
23
Głośno zaśmiane xD
13
Ale skład mieli wtedy :o
8
Sędziowanie w ekstraklasie na poziomie ligi, czyli bardzo słabe. Co to jest XD
0
Przyznawać się kto wymienił już opony na letnie xD
2
Tego sobie i wam życzę.
6
Dalej ich trzyma xD
8
PSG, Real, Bayern. 3 z 4 klubów z zagranicy których nie trawię najbardziej xD Do pełni szczęścia brakuje tylko Juve :D
Całym sercem za BVB
9
To Juve bez kasy będzie jeszcze bardziej bez kasy xD
0
@Krzysztof1987 ok? Yamal 1 dostał. Mbappe 8. Xavi 3, za co tak nisko. Ter Stegen 4? Donnarumma 6?
0
Na dobicie jeszcze to.
2
Przecież te oceny są odklejone.
21
PL znów wygraną? Stare, znałem xD
0
@mekston Na razie MVP sezonu.
0
Co roku wszyscy się napinają w tej Anglii, a i tak znowu wygra City? Ale dziś Liverpool i Arsenal się kompromitują xD
2
Bosak ostatnio wybitna forma :)
19
https://x.com/_Dyszka/status/1778877795243827627
Ło matko jak bardzo prawdziwe.
6
Wielki klasyk xD
5
Ban u tej Pani to obowiązek xD
4
@Monegros A ile miała mieć jak dopiero co urodziła? To chyba logiczne, że zaraz po porodzie nie chodziła do Sejmu. W "normalnym życiu" też kobiety zaraz po porodzie nie idą do roboty przecież.
@MessiForeverTheBest Akurat ja Bardzo lubię wypowiedzi Bosaka więc dla mnie to komplement w jej kierunku xD
6
Można się zgadzać lub nie z przekazem, ale wystąpienie bardzo dobre.