0

#MesQueUnClub# wydaje sie ze tak hehe ; ) brawo panowie za Teneryfe coraz bardziej mi sie ten Bojan podoba ; ) ladne wyjscie na pozycje, dobre wykonczenie brawo !!

0

Co ty Mowisz : Dzieki ze wszedles na ta strone bo przynajmniej moge zapisac w kalendarzu kolejnego prawdziwego kibica Realu.Moze wkoncu skonczy sie ta nienawisc co?

0

A mnie obeszly sluchy ze na stronie Realu przed meczem pisali ze Osasuna mecz oddala Realowi i ze juz prawie pewne zwyciestwo.Az ta ich DUMA hihi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?