O sobie

  • Zainteresowania Żużel
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta i Bartosz Zmarzlik
  • Ulubione zespoły FC Barcelona i Stal Gorzów
  • Barcelonie kibicuję od luty 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 2657
  • Polecenia 6909

Komentarze

0

@AmigoBlancos Jerzy Urban był i już go nie ma. :)

1

@Emhyr No właśnie, "jakoś". Dlatego, że nie gra meczów w pełnym wymiarze czasu i chuchają dmuchają na niego. Teraz trenerzy obchodzą się z Fatim jak z jajkiem z obawy, że w każdej chwili to jajko może pęknąć, a wtedy może już chłopak się nie pozbierać ani fizycznie, ani psychicznie. Z oceną stanu zdrowia Fatiego i tego, że już z nim wszystko jest ok, wstrzymałbym się do końca sezonu.

0

@Messibestplayerintheworld O tak, Pedro Porro mógłby być strzałem w dyszkę.

1

Grimaldo lub Gaya, Kante i Messi. Dla mnie wystarczy.

1

@Firestone Pomyślałem słowo w słowo dokładnie tak samo :)

Zobacz wszystkie

106

Eden Hazard - klasowy piłkarz w każdym aspekcie. Faulowany trzy razy w jednej akcji, szarpany, kopany po nogach, po głowie, co robi? Otrzepuje kurz, wstaje i gra dalej! Neymarku ucz się zachowania piłkarskiej klasy na boisku od Pana Hazarda!

104

Zniewieściała Barcelona już by się położyła na boisku przy 2:0 w dogrywce i płakała, a Atletico zabiło Liverpool u nich na ich stadionie. Bo trzeba mieć piłkarzy z jajami, a nie z ... Trzy bramki na wyjeździe w dogrywce przeciwko takiemu potworowi? Szacun ogromny dla bandy Simeone.

100

Godzina "W" właśnie wybiła! Cześć i chwała Bohaterom!

80

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dumny, że dożyłem czasów, że to polski piłkarz jest tym najlepszym na świecie. I do tego stało się to w czasach Messiego i Cristaino Ronaldo. Po prostu jedno wielkie WOW! Nie sądziłem, że kiedykolwiek tego doczekam.

69

Araujo ma mocną psychikę. Od innych obrońców wyróżnia go to, że jak zepsuje coś w meczu, to zbiera jaja z boiska i naprawia swój błąd w najlepszy możliwy sposób. I takich piłkarzy potrzeba w tym klubie!