O sobie

  • Zainteresowania Żużel
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta i Bartosz Zmarzlik
  • Ulubione zespoły FC Barcelona i Stal Gorzów
  • Barcelonie kibicuję od luty 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 2922
  • Polecenia 7896

Komentarze

8

Gavi i Fermin, co za piłkarska jakość w tak młodym wieku. WOW!

1

@mekston OK, masz rację, ten jeden wyjątek mi umknął. Poza tym już było wszystko źle.

3

Yamal na razie w I połowie wszystko robił źle. Może po przerwie dla odmiany zacznie wszystko robić dobrze. Na razie Gavi MVP. Co chłopak gra i jak haruje na całej długości i szerokości boiska, to szacun ogromny.

0

@Bobo25 Przed faktem też mądry. Taka różnica.

9

Wszystkim tym, którzy dzisiaj podczas meczu obrażali Xaviego i Lewandowskiego proponuję strzelić baranka przed snem i zrobić sobie tydzień odpoczynku od La Rambli. Wstyd dla klubu mieć takich kibiców jak wy.

Zobacz wszystkie

106

Eden Hazard - klasowy piłkarz w każdym aspekcie. Faulowany trzy razy w jednej akcji, szarpany, kopany po nogach, po głowie, co robi? Otrzepuje kurz, wstaje i gra dalej! Neymarku ucz się zachowania piłkarskiej klasy na boisku od Pana Hazarda!

104

Zniewieściała Barcelona już by się położyła na boisku przy 2:0 w dogrywce i płakała, a Atletico zabiło Liverpool u nich na ich stadionie. Bo trzeba mieć piłkarzy z jajami, a nie z ... Trzy bramki na wyjeździe w dogrywce przeciwko takiemu potworowi? Szacun ogromny dla bandy Simeone.

100

Godzina "W" właśnie wybiła! Cześć i chwała Bohaterom!

80

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dumny, że dożyłem czasów, że to polski piłkarz jest tym najlepszym na świecie. I do tego stało się to w czasach Messiego i Cristaino Ronaldo. Po prostu jedno wielkie WOW! Nie sądziłem, że kiedykolwiek tego doczekam.

69

Araujo ma mocną psychikę. Od innych obrońców wyróżnia go to, że jak zepsuje coś w meczu, to zbiera jaja z boiska i naprawia swój błąd w najlepszy możliwy sposób. I takich piłkarzy potrzeba w tym klubie!

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?