12 marca 2013, 22:41
0
Oby tak dalej z taka grą, to do finału gładka droga, VISCA EL BARCA!!!!!!!!
5 grudnia 2012, 22:38
Bez sensu było wpuszczanie Messiego, ale kto to przewidział że tak sie skończy mecz dla niego, 2-3 tygodnie pauzy przed nim
6 maja 2012, 10:47
On jeszcze powróci. Wielki człowiek, wielka legenda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Oby tak dalej z taka grą, to do finału gładka droga, VISCA EL BARCA!!!!!!!!
0
Bez sensu było wpuszczanie Messiego, ale kto to przewidział że tak sie skończy mecz dla niego, 2-3 tygodnie pauzy przed nim
0
On jeszcze powróci. Wielki człowiek, wielka legenda
0
Bez sensu było wpuszczanie Messiego, ale kto to przewidział że tak sie skończy mecz dla niego, 2-3 tygodnie pauzy przed nim
0
On jeszcze powróci. Wielki człowiek, wielka legenda
0
Oby tak dalej z taka grą, to do finału gładka droga, VISCA EL BARCA!!!!!!!!