Domin_VeB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 razy wolejego niż tego cienkiego Arszawina. Udał mu sie 1 mecz na Euro i już wielka gwiazda. Nie dał by sobie rady w Barcelonie. A Berbatov jest prze ze mnie bardzo mile widziany w Barcy
0
Wszysto dobrze ale martwi mnie to że tyle kasy wydaliśmy na defensywe a mimo to w trzech z czterech meczy tracimy bramki...:/