0

100 razy wolejego niż tego cienkiego Arszawina. Udał mu sie 1 mecz na Euro i już wielka gwiazda. Nie dał by sobie rady w Barcelonie. A Berbatov jest prze ze mnie bardzo mile widziany w Barcy

0

Wszysto dobrze ale martwi mnie to że tyle kasy wydaliśmy na defensywe a mimo to w trzech z czterech meczy tracimy bramki...:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?