Wiadomo, ze to filar. Jesli zagra to ok...ale jesli nie ...jesli to tylko pobozne zyczenie wszystkich...a moze dojdzie od siebie....w MS slowo MOZE nie powinno byc dozwolone. Tu musi byc wszystko albo czarne albo biale! To jest impreza raz na 4 lata! Tu nie moze byc watpliwosci! Rozumiem jeszcze sytuacje Salaha bo to mega gwiazda swojej ekipy....jesli by chodzilo o Messiego, Ronaldo czy Lewego tez bym to zrozumial. A tak nie do konca jestem przekonany do tej decyzji.
I po co Glik? Skoro z Kolumbia tez raczej nie zagra...a z Japonia w meczu o honor nie bedzie juz sensu ryzykowac odnowieniem urazu.....a Kaminski lezy pewnie gdzies na plazy! Potrzebny nowy-mloy- trener z jakas nowoczesna wizja gry. Panama, Kostaryka, Tunezja...wszyscy byli lepsi od Naszych. Smutne...
Dobra dobra...kasa swoja droga...ale ambicje sportowe, ktore zapewne posiada nie pozwolily by mu zostac w Atl za zadne pieniadze....nie wszystko mozna kupic! Atl sie zbroi...i On czuje zapewne, ze powalcza o LM.
No szkoda...ale trzeba miec szacunek do ludzi ktorzy zamiast splendoru chca walczyc o chwale i najwyzsze cele startujac z nizszego pulapu. Szacunek pelny dla AG
Nalezy Mu sie! Ale mam tez inne nadzieje, ze w nastepnym zesonie nie bedzie grania za nazwiska. Mysle w tej chwili o Suarezie i Busim...bo mnustwo meczy grali na dramatycznym poziomie...zwlaszcza El pistolero.
Nie wyrokuje. Napisalem CHYBA... Nie wiem co bedzie dalej...Ty pewnie tez nie... Tak tylko mysle. Wszystko rozumiem kontuzje....inna liga..inny wogole swiat jesli chodzi o granie w pilke. Pozyjemy zobaczymy. Narazie mizeria...i to z mala iloscia ogorkow
Dla mnie chlopak chyba skonczy jak Gomes. Widac, ze presja tych 100 baniek ciazy na nim. Nie do konca przemyslany transfer. Na szybko, zeby zapchac dziure po Neymarze
Nie ma co sie ekcytowac ZP. Kazdy ma swoich faworytow. To jest jak wybory Miss Swiata.... Jeden patrzy na twarz...a inny ocenia od du*y strony....kazdy ma swoje racje i argumeny a tak naprawde to tylko jakis tam malo obiektywny tytul.
Czyli Zlota Pilke moglby zdobyc jakis fenomen z Estonii, Luksemburga czy Gruzji....? Bo akurat wyrasta ponad przecietnosc w nieprzecietnie slabej lidze?Niiiieeeeee....
Gomes. Wiem , ze trzeba dac komus 15-sta szanse... Ale nawet jakby dostal brawa z trybun od samego Benedykta i krolowej Elzbiety...to i tak NIESTETY ale nie da rady w BARCIE, zle sie ustawia...podania celne tylko do tylu.... 0 wychodzenia na pozycje! 0 dryblingu i ogarniecia pola gry! Trzeba to nazwac prosto- PO CHLOPIE
0
Wiadomo, ze to filar. Jesli zagra to ok...ale jesli nie ...jesli to tylko pobozne zyczenie wszystkich...a moze dojdzie od siebie....w MS slowo MOZE nie powinno byc dozwolone. Tu musi byc wszystko albo czarne albo biale! To jest impreza raz na 4 lata! Tu nie moze byc watpliwosci! Rozumiem jeszcze sytuacje Salaha bo to mega gwiazda swojej ekipy....jesli by chodzilo o Messiego, Ronaldo czy Lewego tez bym to zrozumial. A tak nie do konca jestem przekonany do tej decyzji.
1
No ja tez rewelacji ram nie widzialem.
0
I po co Glik? Skoro z Kolumbia tez raczej nie zagra...a z Japonia w meczu o honor nie bedzie juz sensu ryzykowac odnowieniem urazu.....a Kaminski lezy pewnie gdzies na plazy! Potrzebny nowy-mloy- trener z jakas nowoczesna wizja gry. Panama, Kostaryka, Tunezja...wszyscy byli lepsi od Naszych. Smutne...
0
Masz racje...chociaz Busi....coraz starszy....
0
Dobra dobra...kasa swoja droga...ale ambicje sportowe, ktore zapewne posiada nie pozwolily by mu zostac w Atl za zadne pieniadze....nie wszystko mozna kupic! Atl sie zbroi...i On czuje zapewne, ze powalcza o LM.
0
No szkoda...ale trzeba miec szacunek do ludzi ktorzy zamiast splendoru chca walczyc o chwale i najwyzsze cele startujac z nizszego pulapu. Szacunek pelny dla AG
0
A nie jest?:) :)
2
Komentarz usunięty
0
Nalezy Mu sie! Ale mam tez inne nadzieje, ze w nastepnym zesonie nie bedzie grania za nazwiska. Mysle w tej chwili o Suarezie i Busim...bo mnustwo meczy grali na dramatycznym poziomie...zwlaszcza El pistolero.
0
Tez jestem tego zdania. Uwielbiam pilke...w kazdym wydaniu, ale mysle, ze tych meczy jest za duzo! Nie ma czasu zatesknic
0
Nie wyrokuje. Napisalem CHYBA... Nie wiem co bedzie dalej...Ty pewnie tez nie... Tak tylko mysle. Wszystko rozumiem kontuzje....inna liga..inny wogole swiat jesli chodzi o granie w pilke. Pozyjemy zobaczymy. Narazie mizeria...i to z mala iloscia ogorkow
7
Dla mnie chlopak chyba skonczy jak Gomes. Widac, ze presja tych 100 baniek ciazy na nim. Nie do konca przemyslany transfer. Na szybko, zeby zapchac dziure po Neymarze
0
Mecz bez piwka jest jak Dziewczynka z zapalkami.....bez zapalek:-)
6
Na wszelki wypadek juz bym go nie wystawial do konca sezonu, bo wkoncu sie zorietuja, ze nie jest wart zlamanego eurocenta!
1
Trzeba przyznac jedno...czas grania za nazwiska musi sie skonczyc...przykro mi Iniesto i Busi....
0
To Barca zaluje transferu Dembele na ta chwile mysle.
3
Nie ma co sie ekcytowac ZP. Kazdy ma swoich faworytow. To jest jak wybory Miss Swiata.... Jeden patrzy na twarz...a inny ocenia od du*y strony....kazdy ma swoje racje i argumeny a tak naprawde to tylko jakis tam malo obiektywny tytul.
1
Czyli Zlota Pilke moglby zdobyc jakis fenomen z Estonii, Luksemburga czy Gruzji....? Bo akurat wyrasta ponad przecietnosc w nieprzecietnie slabej lidze?Niiiieeeeee....
2
Gomes. Wiem , ze trzeba dac komus 15-sta szanse... Ale nawet jakby dostal brawa z trybun od samego Benedykta i krolowej Elzbiety...to i tak NIESTETY ale nie da rady w BARCIE, zle sie ustawia...podania celne tylko do tylu.... 0 wychodzenia na pozycje! 0 dryblingu i ogarniecia pola gry! Trzeba to nazwac prosto- PO CHLOPIE
0
Nie twierdze, ze tak nie jest. Chodzi mi bardziej o to, ze zeby byc wzorem do nasladowania nie ma koniecznosci bicia 100 rekordow.
0
Rekordy rekordami...ale wzorem tym NAJ zawsze bedzie dla mnie Xavi. Jako pilkarz i jako czlowiek. Ale wiadomo...kazdy ma inne patrzenie na ten temat
0
Idento mysli mialem
0
Lepiej teraz Real jak pozniej....puki forma jest a real zahukany
0
Musi grac od poczatku. Masz zwrot. Kupon wazny.
2
Nic tylko sie zgodzic z Twoja opinia! Eriksen to Iniesta jakies 10 lat wstecz....
0
I super. Lubie Go bardzo bo to swietny pilkarz i skromny facet!
9
Chyba nie ogladali ostatnich meczy skoro zdecydowali sie przebadac Pique
6
MA SA KRA
1
GE NIA LNE!
1
Moj 2 letni syn chyba wyczuł sprawe. Uciekl z sypialni i usiadl mi na kolanach....jak nigdy