Domel007
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemysl/ Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto wie co jest planowane na weekend 07/08 września że nie ma meczykow?
0
Ludzie, piszecie jakby on juz umarł, choroba to nie śmierć !!
0
Wolno mi sie wypowiadać i pisać to co uważam za słuszne, więc takie opinie atreyu87 są na poziomie pierwszej klasy szkoly podstawowej i dlatego nie jestes adminem;]. co nie zmienia faktu ze etoo powiniem pójść na dywanik do Pepe by trochę sie chłopak ogarnął, bo od gwiazdy wymaga się znacznie wiecej.
0
Dobrze dobrze, trzymać wychowanków, już kilku wyfruneło z gnizadka i teraz trzeba żałować... Cesc fabregas jest tego przykładem, dobrze ze Pique został ściągnięty tam gdzie jego miejsce;]
0
najważniejszy heniu i andrzej byli gotowi na 100%;]
0
ja mam nadzieje ze tego abidala naprawde sprzedadzą do juve i sprowadzą klasowego obrońcę, a zmiennikiem powinien zostac jakis nasz wychowanek;]
0
strzał życia;]
0
Dobrze ze Heniu wroci na final i Puyol;] Valdek wczoraj rozegral mecz zycia, co chlopak powyciagal to cud;] Iniesta i Xavi cudo;] Messi zaczal grac dopeiro gdy chelsea sie rozluznila, a Etoo.... slabiutko poraz kolejny. No to Pepe ma trudny orzech do zgryzienia co zrobic z bokami obrony, ale to profesjnalista w kazdym calu;]
0
Brawo za zmiany ....!!!!!:[ gorszych nie mozna bylo przeprowadzic!!
0
ktos wie jaki sklad gral??
0
W sumie mogliby go kupic i tak jak Henrique, wypożyczyć żeby sie chlopak ograł, w koncu to mlody i perspektywiczny talent.
0
no dobrze dorbze, ale i tak trzeba wzmocnien, nie ma zmiluj sie:P
0
musi podpisac, ja nie widze problemu by mogl grac z villa w pierwszej jedenastce, wtedy na lawie usiadzie henry o ile zoastanie a bojan cos czuje na wypozyczenie sie wybierze. Ciekawe kto to zawita na Nou Camp... villa, silva, fabregas, ribery... zoabczymy. ja tam bym wolal hiszpanskie trio.... no i kogos na lewa obrone:)
0
Jak przyjdzie Villa to Henry usiądzie na ławie, Bojan cos czuje na wypożyczenie sie uda, a jak Eto pojedzie na PNA to wtedy Henry wskoczy na jego miejsce. Procz Villi to przydałby sie Silva/ Ribery na lewą strone, pewnie wtedy ktos z pary Toure-Keita sie pozegna i koniecznie ktos na lewa obrone typu Lahm, bo niestety Sylvihno ma juz swoje lata:) i pokusilbym sie o jakiegs mlodego bramkarza, ale to juz ostatecznosc.