DoktorFormy
Dołączył/a: listopad 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hej, akurat z tej strony kibic Bayernu. Szczerze nie spodziewałem się że wynik będzie tak wydrenowany a Barca zagra taki piach. Bardzo nie podobało mi się wgle zachowanie Vidala, stracił tym u mnie szacunek. "porażka jest nawozem sukcesu" - jak mawia klasyk więc tu akurat przydałyby się na każdym polu zmiany przede wszystkim nie tyle jakość co świeżość bo ten zespół to jak jakaś banda emerytów co nie mają woli walki. Widać to było po 5:2 że już siedli i to strasznie. Co do Cou w Bayern ie gi nie chcemy, chłopak błyszczy jak cały zespół ciągnie w górę a jak jest źle to znika w klebie dymu także cieszy mnie ze strzelił ale u nas nie zostanie nie ma takiej opcji. Za drogi wykup 100mln chce Barca za niego, Bayern dałby pewnie max 30. Ansu Fati bardzo fajny grajek widać że chciał ale nie miał z kim. Mam nadzieję że Bayern oraz Lewy sięgną po puchar bo mega harowali na to. ✌️
0
Tak swoją drogą witam kibiców Barcy:) Chciałem się dowiedzieć w imieniu FCBM czy Cou wg was może być obniżony z ceną w sprawie transferu? Chłopak gra fajnie, wg mnie powinien przez trenera być częściej stawiany w pierwszej 11 bo dzięki temu złapał y odpowiedni rytm meczowy. Gość ma niesamowity strzał z dystansu i mam nadzieję że przejdzie od was do nas bo w Barcy przesyt chyba piłkarzy z najwyższą jakością :)