O sobie

  • Zainteresowania Sport, podróże, biznes
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1597
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 133

Komentarze

1

3

@FCB24 6 bramek straconych w lidze i obrona fatalna? Przypomnij sobie jaki szpital mieliśmy. Zasługa MAtSa olbrzymia, to nie podlega dyskusji, ale nie popadaj w skrajność.

0

Świetna wiadomość!

0

@siara10 Hello Nostradamus

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież jest speaker, który prezentuje wychodzących piłkarzy, więc nie bardzo rozumiem co ma do tego redukcja etatów. Kolejna sprawa, że to są śmieszne pieniądze. Chyba, że to sarkazm, to ok :D

Zobacz wszystkie

23

@Ferrantorres91 Busi jeszcze gra na odpowiednim poziomie, nie zgodzę się z tym outem dla niego.

22

Lepiej się tego nie dało powiedzieć. W punkt.

14

Od początku byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu. Już jego zachowanie wobec BVB wzbudzało podejrzenia jak bardzo nasrane ma ten gość w głowie. Dembele to zwykły hipokryta i najemnik, który chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Barcelona to nie miejsce dla takich klaunów. Połowę swojego kontraktu przesiedział w szpitalu, niejednokrotnie okazywał brak szacunku wobec klubu oraz brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Jak duży trzeba mieć przeciąg w głowie, aby mieć takie żądania finansowe, tym bardziej w takiej sytuacji w jakiej aktualnie jest klub, natomiast nie dając nic w zamian? Wiem, że to praca, biznes, zwał jak zwał, ale jakakolwiek przyzwoitość ludzka też powinna wziąć w tym jego pajacowaniu udział. Pozbyć się go jak najszybciej, szkoda tylko utopionych milionów.

14

Wypowiedź o Memphisie pachnie odejściem.

11

Największe drewno w kadrze chce pomagać w rozwoju młodych piłkarzy? Prędzej młodzi rozwiną jego, choć wolałbym, żeby go zwinęli raz na zawsze z tego klubu.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?