O sobie

  • Zainteresowania Sport, podróże, biznes
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1372
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 108

Komentarze

0

@xvcWinterSoldier Wszystkie! :D

0

Ile Waszym zdaniem Lewy strzeli goli w barwach Blaugrany w tym sezonie?

0

@Robert1603 W pełni się zgadzam.

3

@MesQueUnClub96 Lewy, Rapha, Kounde.

0

Cudowny dzień, cudowne rozpoczęcie weekendu! :)

Zobacz wszystkie

23

@Ferrantorres91 Busi jeszcze gra na odpowiednim poziomie, nie zgodzę się z tym outem dla niego.

22

Lepiej się tego nie dało powiedzieć. W punkt.

14

Od początku byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu. Już jego zachowanie wobec BVB wzbudzało podejrzenia jak bardzo nasrane ma ten gość w głowie. Dembele to zwykły hipokryta i najemnik, który chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Barcelona to nie miejsce dla takich klaunów. Połowę swojego kontraktu przesiedział w szpitalu, niejednokrotnie okazywał brak szacunku wobec klubu oraz brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Jak duży trzeba mieć przeciąg w głowie, aby mieć takie żądania finansowe, tym bardziej w takiej sytuacji w jakiej aktualnie jest klub, natomiast nie dając nic w zamian? Wiem, że to praca, biznes, zwał jak zwał, ale jakakolwiek przyzwoitość ludzka też powinna wziąć w tym jego pajacowaniu udział. Pozbyć się go jak najszybciej, szkoda tylko utopionych milionów.

11

Największe drewno w kadrze chce pomagać w rozwoju młodych piłkarzy? Prędzej młodzi rozwiną jego, choć wolałbym, żeby go zwinęli raz na zawsze z tego klubu.

6

Mam nadzieję, że mecz zostanie rozegrany 26 października. Wybieram się na urlop do Barcelony w następny piątek, zobaczyć swoje pierwsze El Clasico i przy okazji mecz z Valladolid. Oby wszystko się uspokoiło..