Deraxium
Dołączył/a: sierpień 2012
Piekary Śląskie
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobił dobre zmiany w drugiej połowie i mogły być one udane gdyby:
1. Za Roberto wszedł Semedo
2.Ter Stegen nie zrobił bubla a obrona nie wylała by się
Po za tymi dwoma rzeczami po przerwie widać było dobre decyzje trenera.
Zwróćcie uwagę, że gdyby błąd Ter Stegena nie miał miejsca, Pique nie wziął by piłki Vidalowi a obrona nie popełniła by takich błędów przy bramce numer 3 lub 4 dla Betisu to wszyscy dziś święcili by Ernesto.
2
Może dodacie film do artykułu z napisami pl ?
13
To jak Malcom był pomijany w niektórych akcjach i stara gwardia grała tylko między sobą woła o pomstę do nieba..i oczywiście najbardziej mu się oberwało bo został zmieniony..
11
Czy wy ludzie nie potraficie odróżnić braku profesjonalizmu od braku formy?
Coraz głupsze społeczeństwo nam rośnie..
1
Czyli coś jest na rzeczy... To mówi wiele....
0
Jedyny + biegający po boisku dzisiaj.
0
Nikt? Ile razy Malcom wychodził a Messi holował piłe.. w końcówce meczu nawet gdy Messi przestał holować piłe zaczęło się coś dziać.. zobacz bramkę numer 3 dla nas w powtórkach i zobaczysz..
0
Nikt mu nie podawał..
2
Szkoda, że dopiero teraz Messi ogarnął, że z kolegami trza grać a nie egoistycznie..Jest Bogiem i geniuszem tej gry ale początek w wykonaniu Argentyńczyka to był egoizm i jeszcze raz egoizm.
0
Zamiast strzelać to do messiego.. kur*8 mać
0
Wylew jak w Fifie :D
Jak Andrzej dziś nawala to chyba z tym barkiem coś jest...
0
Wrócił Messi i zamiast gry zespołu znowi widzimy grę między starą gwardią.. Suarez / Alba / Messi.. Malcom był pomijany a teraz Munir będzie tak samo pomijany przez kompanów...dramat
3
Wrócił Messi i zamiast gry zespołu znowi widzimy grę między starą gwardią.. Suarez / Alba / Messi.. Malcom był pomijany a teraz Munir będzie tak samo pomijany przez kompanów.....
1
Malcoma sciaga a Rakitic zostaje : D
9
1.Messi na boisku - cała drużyna czeka na niego..Roberto mówił, że bez Messiego mają motywację a z nim padaka oczywiście...
2.Olewanie Malcoma w akcjach..
3.Dramat Roberto w grze obronie.
4. Semedo na ławce ?
5.Trzeba być krytycznym nawet dla naszego Messiego ale jego egoizm dzisiaj szkodzi.
0
Wszyscy znowu czekają na Messiego... wystarczyło, że wszedł na boisko i wszyscy obniżają loty o 50 %...
0
Niezły ten prawy obrońca..
1
Mecz z Rayo - Dembele stoi i ledwo truchta w pressingu
Mecz z Betisem - Malcom biega jak szalony w presingu i naciska na rywala
Taka mała różnica, która ich dzieli - oboje byli w pełni sił, nie byli eksploatowani.
2
Oglądam mecz Chelsea - Everton i mam wrażenie, że nawet koledzy z Evertonu traktują Gomesa jak 5 koło u wozu..
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
15 minut przed meczem sobie zobacz i odszukaj "Fc Barcelona" i zobacz co tam ludzie ciekawego "piszą" :D
0
0
Tylko nam tutaj nie chodzi tylko o prawnika ale o inne zawody również.
Ludzie w dziale IT od wspierania firm i rozwiązywania ich problemów, czuwanie nad programami do fakturowania, sprzedaży itp zarabiają mniej od pracownika na produkcji, który zgarnia nawet do 3,5k w dużej firmie a gość w IT 2500 w porywach do tych 3.
Mowa o pracy na terenie śląska, nie w miescie jak Warszawa ale tez nie wsi zadupie wielkie.
2
Zastanawiam się tak tylko czy ludzie piszący tutaj, że to nic dziwnego skończyli szkole i byli na etapie chociażby szukania pracy bo jak to mówią - " nie wydaje mnie się"
@sebasek99 - 99 to twój rocznik?
Sam mam znajomych z czego 2 było mega ambitnych, zawsze coś szlifowali na błysk, uczyli sie po nocach jakiś kodów, sposobów osadzania czegos na stronach i po 3/4 latach powiedzieli, że mniej stresu, odpowiedzialności i większy pieniadz dostana stojac za maszyna na produkcji.
1
Nie głupi - zależy od poczucia humoru a te każde ma swoje ; D
Poważni to my w grobie będziemy.
1
Boże człowieku zluzuj :D
Kompletnie w formie żartu napisane odnośnie takich tekstów na necie.
2
Powinien dopisać "A Ty Dembele co? Nadal sam?"
43
Nie żeby coś ale ten koleś kosi u nas ~12 mln rocznie według większości źródeł a nawet +8 dodatkowych w przypadku spełnienia warunków ustalonych przez Barcelone tymczasem on ogrywa się już 2 rok gdzie taki Arthur ogarnia po parunastu tygodniach.
0
No właśnie! Jak to randomowych ?! Ludzie nie mogą być randomowi. Co najwyżej przypadkowi.
2
Ja się ostatnio zastanawiam czy on się Hiszpańskiego / Katalońskiego uczy czy wszystko muszą mu tłumaczyć..Bo jak chłop hiszpańskiego nie zna to jak am zrozumieć kolegów na boisku / z boiska ?
12
Po 1: Nigdzie nie użyłem ani jednego wykrzyknika więc gdzie "dre do CIebie jape"
Po 2: Nie robię z siebie ofiary, po prostu Cie wyjaśniłem.
Kończę dyskusję i nie odpowiadam już Tobie na dalsze próby błysku.