Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było
Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał
Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.
Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)
Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było
Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał
Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.
Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)
Komentarze
0
Z tym najlepszym koszykarzem świata, to Cię trochę poniosło, drogi autorze.
0
Ja powiem tylko tyle, Inter pięknie trzymał krótko Leo, bo nic nie mógł zagrać i szkoda tego, że bramka padła ze spalonego...
0
Przepraszam, że się czepiam, ale chyba 'upokorzony' byłoby lepiej
0
Brama z finału jest. Nr 80.
0
melonik_21,
Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było
Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał
Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.
Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)
0
Wydaje się, że mamy chyba najłatwiejszą grupę :)
0
A przy okazji, chcieliście stronkę, a losowanie było na żywo na Eurosporcie :)
0
nergal34, wszystko masz przecież w systemowej tablicy znaków :)
ç - alt+0231
0
melonik_21,
Nie zapominajmy, że w pierwszym meczu gdy w tak ciasnej obronie grala Chelsea sędzia 3 razy zagwizdał spalonego jak nasi wychodzili sam na sam, a ich nie było
Druga sprawa, już w 5min wczorajszego meczu Ballack zagrał dłonią w polu karnym, też karnego nie zagwizdał
Sytuacja z Drogbą - zgadzam się, bo wyszedł z tej szarpaniny a w końcu stwierdził, że się położy.
Malouda, gdy faulował go Dani też pięknie podgiął nóżki, a obaj się szarpali. (nawet nie było w polu karnym, tylko w pole karne się przewrócił)
0
ajjj szkoda, że Samu nie dziabnął tego sam na sam pod koniec